«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
 • Київ
 • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Лікарі » Кардіолог

Лікар-кардіолог. Послуги, консультації кардіолога

Лікар-кардіолог - це фахівець вузького профілю, який пройшов спеціальну підготовку і має право займатися діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань серця і судин.

Хороший спеціаліст-кардіолог - це не тільки досвідчений лікар, а й хороша людина, що вміє привернути до себе пацієнта, викликати довіру, тому що хороший кардіолог – це інколи єдиний шанс на життя.

Симптоми, які вказують на необхідність звернення до кардіолога

Найчастіше серйозні захворювання серця і судин ховаються за абсолютно нешкідливими симптомами, що ставить під загрозу здоров'я і навіть життя людини. Тому кожен хороший лікар-кардіолог порекомендує записатися на прийом при:

 • Болях в грудях, у серці;
 • Порушенні серцевого ритму;
 • Набряках;
 • Задишці;
 • Знепритомленнях;
 • Зниженні фізичної сили і витривалості.

Існують ситуації, коли допомога приватного лікаря-кардіолога необхідна у невідкладному порядку: сильний біль в грудній клітці (напад перевищує 15-20 хвилин), що супроводжується задишкою, холодним потом, слабкістю та прискореним серцебиттям.

Консультація кардіолога в клініці

Лікар-кардіолог нашого центру під час первинної консультації обов'язково попрохає вас детально розповісти про самопочуття, вислухає і проведе лікарський огляд. Варто пам'ятати, що первинна консультація - це знайомство фахівця з вашою проблемою, постановка попереднього діагнозу. Для остаточного діагнозу вам необхідно буде пройти кардіодіагностику. Однак при гострих болях або несприятливому попередньому діагнозі лікар може призначити лікування чи препарати, що допомагають стабілізувати стан пацієнта до отримання остаточних результатів діагностики.

Діагностика серцево-судинної системи

Діагностика в медичному центрі «НоуХауМед» проводиться з застосуванням декількох методів:

 • Діагностика на апараті Кардіовізор-06С (швидкий аналіз роботи серцево-судинної системи, спеціаліст отримує інформацію про роботу системи та точне зображення серця у форматі 3-D).
 • Діагностика на апараті Endo-PAT200 (аналіз стану клітин серцево-судинної системи за короткий проміжок часу).
 • Діагностика на апараті Холтера (найтриваліший вид діагностики, що дозволяє отримати дані роботи серцево-судинної системи за двадцять чотири години).

На підставі результатів проведеної діагностики, повторної консультації та огляду кардіолог може ставити остаточний діагноз і призначати лікування.

Переваги для пацієнтів, які звернулися в медичний центр до кардіолога

Нашим медичним центром здійснюється комплексна діагностика серцево-судинної системи. Крім того, точна техніка та досконалі методи діагностики дозволяють прогнозувати стан пацієнта в майбутньому. У нас ви отримаєте консультацію висококваліфікованого лікаря-кардіолога, пройдете всі дослідження в зручний для вас час в одному місці. Крім того, наш медичний центр пропонує своїм клієнтам підтвердити поставлений діагноз, прокоментувати отримані аналізи за допомогою залученого фахівця з Москви, це стало можливим завдяки телемедицині.

Зазвичай, послуги платного лікаря закінчуються за порогом його кабінету, проте фахівці нашого центру у Львові та інших містах надають допомогу, певні поради та рекомендації і відповідають на запитання при кожному вашому візиті або дзвінку.

Записатися на прийом, дізнатися розклад роботи фахівця, а також ознайомитися з цінами  на послуги ви можете за вказаними нижче телефонами.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code