«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Аналізи » Генетичний паспорт

Генетичний паспорт

Генетика - найбільш витребувана з сучасних наук. Сьогодні вона лежить в основі лікування та профілактики багатьох захворювань. Генетична діагностика дозволяє визначити наявність захворювання, а також схильність до захворювання. Генетичні дослідження дають людині переваги в боротьбі з хворобами - профілактика, своєчасне лікування значно знижують ризик розвитку захворювання і мінімізують його наслідки для організму.

Як виявляються спадкові захворювання.

Хвороби серцево-судинної системи, діабет, алергія - список захворювань, які передаються у спадок, досить великий, - їх можна виявити за допомогою діагностики ДНК. Кваліфікована генетична діагностика і створення генетичного паспорта допомагають запобігти розвитку захворювань, знизити їх вплив на організм.

Прямим свідченням проявів спадкового захворювання є інфаркт. Кожного року збільшується кількість випадків інфарктів серед людей до 45 років - подібна тенденція до «омолодження» захворювання може свідчити про генетичну схильність.

Вчені довели, що в спадок передаються не лише захворювання, але й фізіологічні особливості організму - швидкість відновлення організму після інфаркту також визначається на генетичному рівні.

Генетичний паспорт - що це?

Фахівці в галузі генетики за останнє десятиліття досягли великих успіхів. За цей час їм вдалося розшифрувати геном людини практично повністю, що дозволило отримати повну інформацію про послідовність і наявності генів. У науці це називають - «генетичний паспорт».

Для чого потрібний генетичний паспорт людини.

Той факт, що група крові передається у спадок, вже нікого не дивує, а от про те, що і захворювання можуть бути «сімейними», як і раніше, мало хто замислюється.

Якщо Ви володієте вичерпною інформацією про свою генетичну спадщину, то кваліфікований спеціаліст вкаже Вам не лише на Ваші наявні захворювання, але і на можливі. Наприклад, генетичні аналізи допоможуть визначити ймовірність розвитку гіпертонічної хвороби, виразкової хвороби, атеросклерозу, ожиріння та інших захворювань.

З якого віку можна отримати генетичний паспорт.

Сучасні технології дозволяють проводити тестування і робити генетичні аналізи новонароджених. Вчені вже дійшли думки, що рання діагностика генів вкрай необхідна в сучасності - багато захворювань «молодшають», схильність до якого-небудь захворювання під впливом навколишнього середовища може дати поштовх до розвитку цієї хвороби. Крім того, існує можливість розшифровки генома не народжених дітей. Це необхідно на ранніх термінах вагітності, коли є побоювання в правильності розвитку плоду.

Як отримати генетичний паспорт.

Для отримання генетичного паспорту необхідно відвідати генетичний центр і здати генетичний аналіз. Після дослідження всі результати заносяться до документу, який має назву «генетичний паспорт». Фахівці можуть проводити дослідження для виявлення вже наявних (прихованих) захворювань і для виявлення схильності до якихось захворювань.

Варто відзначити, що генетичні дослідження можуть допомогти Вам у формуванні режиму харчування і раціону, проте, в цьому випадку, Вам необхідна консультація дієтолога.

Генетичний паспорт може бути не просто списком хвороб, але і переліком вимог до способу життя, харчування і тощо. Кваліфікований фахівець на основі даних генетичного паспорта може скласти список рекомендацій для людини, щоб зміцнити його здоров'я, вирішити проблеми з вагою і подовжити життя.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code