«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38(048)
735-37-38

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38(044)
233-50-40

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Статті » Як схуднути

Як схуднути

Наш медичний центр "НоуХауМед" покликаний зробити ваш шлях до схуднення легшим і ефективнішим. Адже багато хто з вас часто ставив питання "Як схуднути"? Тепер для відповіді на це питання досить відвідати наш центр і отримати кваліфіковану консультацію фахівців.

Як правило, у багатьох людей поява надмірної маси тіла пов'язана з виникненням яких-небудь проблем в організмі або через психологічні проблеми. Тому для складання правильної і ефективної програми зниження ваги необхідно визначити першопричину появи надмірної маси тіла.

Для того, щоб визначити стан організму на даний момент, а так само кількість жиру в організмі (для того, що б вирахувати ідеальний показник) фахівці нашого центру запропонують вам широкий спектр діагностичних процедур на новітньому європейському устаткуванні. Так само можлива діагностика організму по "живій краплі крові" (гемосканування) або діагностика на біофотонному сканері, при чому подібна діагностика дає вичерпні результати про стан здоров'я організму людини.

У нашому медичному центрі є так само унікальний німецький діагностичний апарат, який дозволяє з високою точністю встановити клітинний склад людини і визначити захворювання ще на початковій стадії (на клітинному рівні). Ще в нашому медичному центрі є діагностика, у вигляді тесту, що дозволяє проаналізувати наявність непереносимості певних продуктів.

Після проходження необхідних діагностичних процедур фахівець нашого центру зможе скласти вам індивідуальну програму зниження маси тіла без шкоди для здоров'я. До того ж, схуднення під спостереженням нашого фахівця буде для вас не лише максимально ефективним, але і без ефекту "йо-йо".

Ще одним дуже ефективним способом схуднення є проходження курсу програми "Формед". Ця програма дозволяє не лише скинути зайві кілограми, але і нормалізувати рівень цукру в крові. Крім того, ця програма діє поступово. Адже сидячи на різних дієтах, ви швидко втрачаєте кілограми, а потім нестримно набираєте їх назад. Слід зауважити, що медичний центр "НоуХауМед" єдиний хто має таку програму у себе в арсеналі.

Так само, після проходження програми "Формед" вам дається гарантія "на стрункість", і в подальшому безкоштовні консультації у фахівця.

Для людей заклопотаних питанням "Як схуднути"?,але які мають слабку силу волі в нашому медичному центрі є такий метод як кодування ожиріння по методу академіка Смелова, яке проводить висококваліфікований фахівець в області психотерапії. Після закінчення сеансу кодування в організмі людини відбувається активна перебудова фізіологічних систем організму, яка відновить усі порушені харчові рефлекси.

Але, слід зауважити, що інтенсивність схуднення залежить від міри надмірної маси тіла, і після кодування зайва вага не повернеться ніколи.

Так само для тих, хто хоче не просто схуднути, а ще і підкоригувати свої форми у бажаних місцях в нашому медичному центрі "НоуХауМед" є унікальна ультразвукова ліпосакція, що проводиться на новітньому апараті "CELLULAB". Цей апарат є останньою успішною розробкою європейських фізиків і медиків. Усього лише за один сеанс ви зможете втратити до 5см в об'ємі, залежно від кількості надмірної маси тіла. При цьому за 5-7 сеансів ультразвукова ліпосакція дає такий же ефект, як і після хірургічної ліпосакції.

Але, на відміну від хірургічної, після ультразвукової ліпосакції немає періоду реабілітації і слідів операційного втручання. До того ж це не операція, а процедура, що є основною перевагою перед класичною ліпосакцією.

Як ви бачите усі вищевикладені засоби і технології діагностики організму і зниження надмірної маси тіла успішно продіагностовані в європейських лабораторіях і клініках, а так само сертифіковані і інтенсивно застосовуються в Європі.

По усіх, питанням, що цікавлять вас, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, як по телефону, так і при особистій зустрічі у нас в центрі.

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code