«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 

Цеппінг

Здоров'я людини - це безцінний дар природи, але воно постійно піддається атаці з боку різноманітних зовнішніх сил, викликаючи різні хвороби.

Відомості про те, що паразити (гельмінти, грибки, найпростіші, мікроби, найпростіші, віруси) можуть бути причиною великої кількості як гострих, так і хронічних захворювань, не нові. У зв'язку зі стрімким погіршенням екологічної ситуації та зниженням внаслідок цього імунного захисту у людини в даний час, за даними ВООЗ, паразитами заражено більше 75% населення Землі. У 1990 році американський вчений, доктор Хільда Кларк зробила відкриття, яке дало змогу переглянути наші уявлення про невиліковність таких захворювань, як псоріаз, цукровий діабет, СНІД, рак і багатьох інших. Вона довела, що саме паразити, що активно розвиваються в присутності токсичних речовин, є причиною цих захворювань і запропонувала спосіб позбавлення від них за допомогою невеликого приладу. Кожен біологічний об'єкт в природі має свій власний діапазон частот. Хільда Кларк назвала це явище біорадіаціей. Основою терапевтичного методу д-ра Кларк є електровраження паразитів при впливі на них електричними потенціалами в їх власному діапазоні частот.

Фахівці Російської науково-виробничої корпорації, взявши за основу рекомендації доктора Х. Кларк, розробили прилад, призначений для антигельмінтної, антибактеріальної та антивірусної терапії.

У цьому методичному посібнику докладно описуються показання до застосування «Цеппера», особливості лікувального процесу, правила користування приладом.

Прилад абсолютно безпечний, тому що частоти гельмінтів і бактерій значно відрізняються від частот людини, простий в застосуванні і здатний протягом відносно короткого часу позбавити Вас і членів Вашої родини від багатьох проблем, пов'язаних з порушенням здоров'я.

Паразитами називаються тварини або мікроорганізми, які живуть за рахунок особ іншого виду, харчуючись соками їх тіла, їх тканинами або перевареної їжею своїх господарів, використовуючи їх багато разів (академік Е. Н. Павловський). Господарем називається те істота, яка годує паразита, що живе в його тілі. Результат дії паразита на хазяїна визначається кількістю паразитів, пропорціями між величиною тіла паразита і господаря, кількістю споживання паразитом його тканин, впливом на організм господаря продуктів життєдіяльності паразита, індивідуальної реакцією господаря на ці продукти.

В організмі людини паразитами є багато видів мікробів, грибків, вірусів, гельмінтів (глистів) і найпростіших, які можуть перебувати в ньому роками, навіть десятиліттями, пристосувавшись до самих несприятливих умов і ніяк себе не виявляючи. Внаслідок несприятливої сучасної екологічної ситуації, впливу сильнодіючих лікарських коштів, перевтоми, стресів, неправильного харчування у людей відбувається зниження імунітету (системи захисту), в результаті чого паразити активізуються, починають інтенсивно розмножуватися. За твердженням доктора Кларк, а також багатьох європейських і російських вчених, саме ці обставини і призводять до виникнення таких поширених та невиліковних (на думку представників ортодоксальної медицини) захворювань, як алергія, дерматити, пухлини, синдром хронічної втоми, СНІД, в’ялопротiкаючi хронічні інфекції та т.д.

Про наявність у людини різних паразитів можуть свідчити такі стани, як слабкість, схуднення або збільшення ваги, головні болі і запаморочення, нудота і блювота, біль у животі, поганий або підвищений апетит, розлади стула, захворювання шкіри (герпес, псоріаз, екзема, вугрі , себоррея, пігментація, папіломи, кондиломи, омозоленность, тріщини на п'ятах), ламкість і розшарування нігтів, захворювання слизових оболонок (кон'юнктивіт, гайморит, молочниця, уретрит, аденоїди, ангіни), хронічні захворювання легень, органів шлунково-кишкового тракту, безпліддя, хропіння і т.д.

На жаль, масова діагностика паразитозів в нашій державі ускладнена із-за обмежених можливостей сучасної російської медицини. Найчастіше використовуються загальний аналіз крові і овоскоп (аналіз калу на яйця глистів), які мало інформативні, у той час як для об'єктивної діагностики необхідно широко використовувати, наприклад, відроджувану зараз методику гістологічної копрологіі, імунологічні (серологічні) дослідження, різні сучасні види мікрокопіювання.

Враховуючі перелічених вище фактів ми вважаємо, що протипаразитарному лікуванню повинна піддатися кожна людина, що страждає хронічними захворюваннями внутрішніх органів (печінки, кишечника, підшлункової залози, легень, статевих залоз) і шкіри, часто й тривало хворіє, погано набирає вагу або має надлишкову масу тіла, висуваючи скарги на слабкість, стомлюваність, головні болі, запаморочення, порушення сну, зниження працездатності, болі в суглобах і в м'язах, нудоту, анальний свербіж, слинотечі, нічний скрегіт зубами. Застосування генератора позитивних частот «Zepper» (цеппінга) у поєднанні з фітотерапією і гомеопатичними препаратами за запропонованими далі схемами допоможе багатьом людям позбавитися від гострих і хронічних недуг, викликаних паразитами.

Кожна жива істота випромінює електромагнітні поля у визначеному, унікальному, властивому тільки даному виду діапазоні частот, які називаються смугою пропускання. Зі збільшенням віку організму смуга пропускання частот зменшується. Коли живий організм вмирає, залишається одна частота. Завдяки цьому ми можемо розпізнати кожну істоту і навіть визначити, живий цей організм чи ні.

У 1989 році Хільда Кларк склала таблиці з вказівкою діапазону частот багатьох живих об'єктів. Що примітивніший організм, тим нижче його частотний діапазон. Більш розвинені організми мають більш високі частотні характеристики і їхній діапазон значно ширше. Смуга пропускання людини коливається в межах від 1520 до 9460 кГц, у той час як паразити (бактерії, віруси, грибки, найпростіші, гельмінти) мають діапазон частот від 77 до 900 кГц .

Найчастішими причинами хронічних недуг людини є паразити та їхні токсини. Відповідно, знаючи частоти конкретних живих об'єктів, ми можемо дізнатися, який саме паразит живе в організмі людини. Як показують дослідження, кожна людина носить в собі в середньому від 10 (у практично здорової людини) до 70 видів паразитів. Дуже важливо вчасно їх виявити і вивести з організму. Електроакупунктурні діагностичні прилади з використанням методів Р. Фолля і ДРТ (вегетативного резонансного тестування) дозволяють оцінити паразитичні обтяження у кожної людини, а генератор позитивних частот допоможе швидко від них позбутися.

Цеппінг - це виборче електровраження патогенних мікроорганізмів та гельмінтів за допомогою приладу «Zepper». Доктор Х. Кларк встановила, що дія позитивними частотами, генерованими приладами, значно знижують активність паразитів або вбивають їх за умови достатньої величини напруги і тривалості впливу не менше 7 хвилин. З'ясувавши справжні резонансні частоти різних груп паразитів, Хільда Кларк оприлюднила свої дані. У процесі клінічних випробувань вона спростила підхід до лікування (запірування) запропонувавши використовувати певну частоту (приблизно 30 кГц), не виключаючи можливості використання і специфічних частот для цієї процедури. Але, з огляду на різну ступінь ураження організму різними видами паразитів, ми прийшли до висновку про доцільність застосування серії вже відомих специфічних частот. Лікар, використовуючи наявну таблицю частот, підбирає програму лікування та програмує прилад. Далі прилад виконує дію на організм позитивними частотами і вбиває паразитів. Вплив цими частотами на організм нешкідливий для людини, тому що тіло людини працює на значно вищих частотах.

У нас ви можете придбати професійний цеппер (частотний генератор)

Є питання?