«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
 • Київ
 • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Діагностика 28 мікроелементів

Діагностика 28 мікроелементів

Сьогодні для поліпшення діагностики та ефективності лікування визначаються найкращі стратегії розвитку медицини, ведеться вишукування нових і модифікація відомих раніше технологій. Одним із найбільш актуальних завдань сучасної медицини вважається оцінка стану мінерального обміну.

Будь-яка патологія, будь-яке відхилення у здоров'ї біологічного організму обумовлюється або дефіцитом життєво необхідних (есенціальних) елементів, або надлишком як есенціальних, так і токсичних мікроелементів. Такий дисбаланс макро- і мікроелементів отримав свою поєднуючу назву «мікроелементози».

Із 92 хімічних елементів, що зустрічаються в природі, 81 виявлений в організмі людини. Усі їх можна розбити на групи:

 • 12 структурних елементів, це З, O, H, N, Ca, Mg, Na, K, S, P, F, Cl;
 • 15 есенціальних (життєво необхідних) - Fe, J, Cu, Co, Cr, Mo, Ni, V, Se, Mn, As, F, Si, Li;
 • 2 умовно-необхідних - B, Br;
 • 4 елементи є серйозними «кандидатами на необхідність» - Cd, Pb, Al, RB;
 • решта 48 елементів менш значущі для організму.

Розвитку різних мікроелементозів у сучасних умовах сприяє техногенне забруднення навколишнього середовища (особливо мікроелементами з групи важких металів), що не може не викликати серйозну заклопотаність своїми негативними наслідками. Відомо, що в безпосередній близькості від багатьох промислових підприємств утворюються зони з підвищеним вмістом свинцю, миш'яку, ртуті, кадмію, нікелю та інших токсичних мікроелементів, що становлять загрозу для здоров'я і навіть життя людини. Більш того, це позначається на дітях, оскільки інтенсивне накопичення різних шкідливих елементів відбувається ще в плаценті, що призводить до зниження імунітету, розвитку безлічі хвороб, затримки розумового та фізичного розвитку.

Останнім часом для виявлення стану обміну хімічних елементів в організмі і токсичного впливу окремих важких металів все більший інтерес становить дослідження волосся. Наявні дані виразно показують, що вміст елементів у волоссі відображає елементний статус всього організму в цілому і є інтегральним показником мінерального обміну.

За допомогою плазменно-спектрометричного аналізу волосся можна визначити схильність організму до тих чи інших відхилень, захворювань.

На підставі виявлених відхилень хворому пропонуються конкретні заходи щодо індивідуального лікування:

 • за допомогою нутрицевтиків та інших лікарських препаратів;
 • зміни характеру харчування (оптимізація дієти);
 • нормалізації режиму праці та відпочинку, способу життя;
 • у разі необхідності пацієнт направляється на поглиблене обстеження конкретними фахівцями.

Кількісний аналіз мікроелементів і необхідна корекція елементного балансу дозволяють ефективно надавати допомогу тисячам пацієнтів, які страждають на алергію, хвороби шкіри, нігтів і волосся, порушенням обміну речовин, на ендокринні захворювання, безпліддям, анемією, сколіозом, імунодефіцитними захворюваннями, хронічними хворобами шлунково-кишкового тракту і т.і. Ця методика може також знайти практичне застосування у ветеринарії та біології.

Напружене життя, стреси, несприятливі фактори навколишнього середовища, неправильне харчування - усе це призводить до порушення мінерального балансу. Швидким та ефективним методом корекції структури харчування є діагностика по волоссю і застосування біологічно активних добавок до їжі, які покращують якість життя, сприяють профілактиці захворювань, підвищенню працездатності і продовженню молодості.

Препарати приймаються протягом 6 місяців. Повторне обстеження не обов'язково, але бажано.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?