«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Galvanic Spa - омолодження шкіри обличчя

Galvanic Spa - омолодження шкіри обличчя

Весь наш організм періодично потребує чищення. Кров слід очищати від зайвого холестерину, травну систему від шлаків, а шкіру від шкірного сала, бруду, пилу і відмерлих клітин.

Еластичність і м'якість нашої шкіри залежить від сальних залоз, які виробляють ліпосекрет. В ідеальному варіанті він рівномірно розподілений по поверхні обличчя, внаслідок чого, повинна утворюватися своєрідна захисна плівка. Насправді ж все трішки гірше: гормональні і вікові зміни, сезонні фактори і порушення обміну речовин, призводять до того, що склад і обсяги вироблення ліпоречовин змінюються, а це є головною причиною засмічення пір. У результаті впливу повітря, відбувається окислення сальних пробок, і, як наслідок - з'являються так звані комедони - чорні крапочки. Якщо в таку пору потраплять бактерії, то може початися процес запалення - на обличчі з'явиться прищик. Насправді, причинами будь-яких недосконалостей шкіри є зовсім не питання охайності та гігієни, а неправильний догляд за нею. Надмірна дія на шкіру агресивних спиртових засобів, мила, води призводить до того, що шкіра позбавляється продуктів секреції сальних залоз, в результаті чого сальні залози починають виробляти ще більше секрету. В цьому випадку, шкіра вже не може позбутися засмічених пір самостійно і потребує допомоги.

Будь-яка шкіра потребує періодичного чищення, проте проблемна шкіра з вуграми і чорними крапками потребує цього набагато більше. Мільйони жінок мріють мати під рукою дійсно ефективні засоби, які дозволяють освіжити, очистити і омолодити шкіру обличчя. Проте ніякі косметичні засоби, навіть якщо вони належать до розряду елітної косметики, не в змозі ефективно конкурувати з такими радикальними засобами, як гальванізація та іонні маски.

Ефект іонної маски грунтується на вже давно відомої і надійної методикою впливу на шкіру слабким електричним струмом різної полярності. Подібний метод фахівці-косметологи використовують вже протягом майже 50 років. Гальванічний струм сприяє проникненню в шкіру активних іонів і стимулює вироблення власного колагену, що є дуже важливим для підтримки молодості і пружності шкіри. Під впливом гальванічних струмів, збільшується проникність клітинних мембран, відновлюється нормальний кровотік і збільшується кількість біологічно активних речовин в шкірі. Крім цього, гальванічний струм розслаблює м'язи обличчя, розгладжує мімічні зморшки і підсилює процеси регенерації.

До недавнього часу, такі процедури можна було отримати лише в салонах краси, проте все змінилося з появою запатентованої технології Nu Skin. Портативний прилад Galvanic Spa з запатентованими самоналаштуваними гальванічними струмами і змінними головками для обличчя, тіла і шкіри голови, дозволяє здійснювати процедури гальванізації прямо вдома. У комбінації зі спеціальними іонними гелями, прилад Galvanic Spa надає шкірі необхідні лікувальні компоненти, причому важливим моментом є те, що зміни відбуваються в глибоких шарах шкіри, що істотно підвищує ефективність методу.

Якщо ви дійсно дбаєте про красу і здоров'я вашої шкіри - подібні SPA-процедури слід проводити регулярно. Використовуючи прилад Galvanic Spa 1-2 рази на тиждень, ви будете мати молоде, чисте і сяюче обличчя, красиве тіло, здорове волосся і прекрасне самопочуття. З Galvanic Spa System II від Nu Skin ® ви будете виглядати чарівно!

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?