«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Рефлексотерапія (голкотерапія)

Рефлексотерапія (голкотерапія)

Іноді доводиться чути, що нове - це добре забуте старе. У справедливості цих слів переконуєшся, коли мова заходить про лікування різних недугів старими методами східної медицини: акупунктурою, припіканням і ще багатьма більш сучасними способами, що об'єднуються в даний час загальним терміном "рефлексотерапія".

 

Східна медицина має старовинні традиції, що склалися в Тибеті, Китаї, Японії, Індії, Монголії на підставі лікувальної практики, прийоми і тонкощі якої формувалися впродовж тисячоліть. Позитивна особливість її дії - мобілізація власних ресурсів організму, активне залучення хворого в лікувальний процес, мінімальне використання медикаментів, оскільки алергізація населення, споживання великої кількості лікарських засобів, лікарська непереносимість, так само, як і лікарська залежність, стають важливою проблемою.

Успіхи рефлексотерапії дорослих і дітей очевидні, науково обгрунтовані.

Рефлексотерапія найбільш ефективна при болях різної природи та локалізації, неврозах, невритах, нейроциркуляторної і вегето-судинної дистонії, неврологічних проявах остеохондрозу хребта (діскопатіях), нічному нетриманні сечі, алергічних станах та реакціях, хронічних захворюваннях периферичних кровоносних судин, жіночих запальних захворюваннях, явищах клімаксу , безплідності, висипаннях на шкірі нервового походження, порушення сну, захворюваннях шлунково-кишкового тракту та органів малого таза, захворюваннях опорно-рухового апарату, реабілітації після травм, інсультів, для позбавлення від тяги до тютюнового диму і алкоголю, підвищення потенції та регулювання сексуальних розладів , для очищення організму. Методи рефлексотерапії сприяють нормалізації кров'яного тиску, складу крові, послаблення астматичних нападів, стимулюють імунну систему.

Нашими пацієнтами можуть бути цілком здорові люди, які багато працюють і мають проблеми зі швидким відновленням працездатності. Допоможемо у перевтомі різного походження, психічних перевантаженнях, розладах сну, при стані психічного дискомфорту, які не піддаються лікуванню прийнятими способами. Протипоказань для рефлексотерапії практично немає, а ефективність в руках спеціаліста - значна.

Лікування проводить кандидат медичних наук Е.В. ГУСЄВ - учасник Всесвітнього конгресу із голковколювання, який опублікував у вітчизняних і зарубіжних наукових журналах близько 40 робіт і володіє методиками: класичного голковколювання; голковколювання в біологічно активні точки вушної раковини; електропунктури; мікрохвильової, біорезонансної та інформаційно-хвильової терапії; мануальної терапії; деякими видами апаратного масажу; корекції біополя, екстрасенсорного впливу та іншими.

Вибір способів впливу на пацієнта здійснюється лікарем на кожному сеансі індивідуально. Провідним методом лікування є голковколювання.

Кожному пацієнтові призначається певний час для прийому процедури, на яку він приходить з двома простирадлами в целофановому пакеті. У період лікування голковколюванням рекомендується утриматися від вживання алкоголю, а також зменшити фізичні навантаження, уникати психотравмуючих ситуацій. У цей період протипоказані електрофізіотерапевтичні процедури і тривале перебування на відкритому сонці.

Якість лікування гарантується високою професійною підготовкою лікаря, підтвердженою сертифікатом, наявністю наукових публікацій у вітчизняних та зарубіжних виданнях, а також використанням для лікування індивідуальних комплектів стерильних високоякісних китайських, японських і вітчизняних голок із різних металів, унікальних запатентованих методик лікування і приладу власної конструкції.

Особливо відзначаємо, що конструкція голок і їх спеціальна обробка знезаражувальними сучасними препаратами, сумлінне виконання медичним персоналом певних правил роботи повністю виключає можливість передачі яких-небудь захворювань через акупунктурні голки.

Поряд із акупунктурою застосовуються новітні методи лікування запатентованим апаратом із ефектом інформаційно-хвильового впливу.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?