«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Кодування ожиріння

Кодування ожиріння

ПОНЯТТЯ ОЖИРІННЯ

Завдяки винаходу Сергія Смєлова з'явився ефективний спосіб регуляції харчового рефлексу людини за допомогою емоційно-стресової психотерапії (кодування).

СУТЬ МЕТОДУ

 Харчовий центр людини представляє собою функціональне об'єднання нервових центрів, розташованих в корі головного мозку, нижніх відділах підкірки і стовбурової частини головного мозку. Відчуття апетиту і голоду є однією з форм прояву діяльності цього центру. З багатьох структур, які входять до складу харчового центру, велику роль відіграють нервові утворення гіпоталамічної області, які беруть участьв регуляції обміну речовин організму, а також у регуляції апетиту і відчуття насичення.

 

 

У гіпоталамусі, головним чином в областях паравентрікулярних ядер, відбувається інтеграція множин імпульсів, які надходять з кори головного мозку, підкіркових утворень, по симпатичній і парасимпатичній нервовій системі. Вплив на будь-яка ланку цього регуляторного механізму може привести до змін вживання їжі, а, отже, і до зниження маси тіла. Центральній нервовій системі належить найважливіша роль в регуляції вгодованості і підтримці нормальної ваги тіла. До кори головного мозку відчуття голоду надходить умовно-рефлекторним шляхом. Час прийому їжі в певні години до головного мозку сигналізує наш шлунок. З'являється апетит також при  вигляді їжі. Проте, це жодною мірою не пов'язано з потребою організму в поживних речовинах. У людини апетит і відчуття голоду зовсім різні поняття. Апетит - це прояв умовного рефлексу на звичний час прийому їжі. Коли проходить, наприклад, час обіду, апетит, як правило, знижується. Під впливом цивілізації у людини сформувався неправильний харчової стереотип, що і є основною причиною надмірної ваги. Досліди на тваринах підтверджують, що нервові центри, які регулюють апетит, знаходяться в кірково-підкоркових структурах головного мозку. Збуджуючи «центр апетиту» (область гіпоталамуса) у піддослідних тварин  можна викликати ненажерливість і ожиріння, руйнуючи відповідний центр - навпаки повну відсутність апетиту. Аналогічні дані отримано і в клінічній практиці, коли наслідком подразнень певних частин мозку є втрата апетиту, а інших - його підвищення. Таким чином, вага людини залежить в першу чергу від діяльності центральної нервової системи, активності харчових нервових центрів головного мозку. На зниження активності харчового центру і спрямований метод «кодування», розроблений Сергієм Смєловим.

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ

Психотерапія - це система психічних впливів, які використовують навіювання. Ця система психічного впливу складається з словесного навіювання лікаря через іншу сигнальну систему (мовна інформація). Отже, психотерапія являє собою теоретично обгрунтовану систему прийомів лікарського впливу на психіку пацієнта, а через психіку і на його організм. Ця система грунтується, насамперед, на знанні спеціальних прийомів впливу на психіку, які дозволяють досягти потрібного лікувального ефекту. Застосування психотерапії та лікування навіюванням під час гіпнозу теоретично обгрунтовано школою С. П. Боткіна та І. П. Павлова.

Значного результату можливо  досягнути в стані легкої дрімоти, який досягається практично у всіх психічно здорових людей і який пацієнт може навіть не помітити. Інформація, психологічна установка вводиться в підсвідомість за допомогою певним чином побудованих фраз-формул навіювання. Кожне слово у людини з дитинства нерозривно пов'язане, наприклад: «лимон кислий», і може спричинити сильний вплив на нервово-психічну систему людини, причому психологічна установка, закладена на сеансі психотерапії, надовго фіксується у підсвідомості людини (постгіпнотичне навіювання ).

Автор методи, протягом кількох років застосування навіювання при лікуванні надмірної ваги, знайшов найбільш оптимальний спосіб впливу на харчові нервові центри людини за допомогою стресової психотерапії (кодування). Це той випадок, коли викликаний психотерапевтичними методами короткочасний психологічний стрес приносить позитивний ефект. При цьому не зачіпаються інші функції центральної нервової системи та головного мозку. Найбільш ефективною виявилася одномоментна форма лікування (стрес повинен бути сильним, але короткочасним, щоб не завдавати шкоди нервовій системі людини). Емоційний стан під час сеансу формується завдяки комплексу психотерапевтичних прийомів, застосовуваних під час сеансу, головним чином за рахунок спеціально побудованих формул навіювання. Ефект впливу того чи іншого слова на психіку людини при формуванні рефлексів було апробований автором методу в лабораторних умовах за допомогою електроенцефалографії. В процесі сеансу створюється стійкий негативний рефлекс по відношенню до висококалорійної їжі, знижується апетит. «Слово-наказ» стає більш сильним подразником, ніж голод. Знижується збудливість харчового центру. У корі головного мозку створюється стійкий домінантний осередок збудження нервових клітин. Сигнали, які йдуть з цього вогнища, реалізуються в нервових ядрах харчового центру гіпоталамуса, і організм самостійно регулює межу калорійності їжі. Перевищення цієї межі може спричинити за собою неприємні відчуття: запаморочення, блювоту, біль в області шлунка. Тобто Ваш організм сам сигналізує про те, скільки і якої їжі йому необхідно. І Ви вже самі не зможете порушити цю межу.

ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ ПІСЛЯ СЕАНСУ

Після сеансу емоційно-стресової психотерапії відбувається інтенсивна перебудова всіх фізіологічних систем організму, відновлюються порушені харчові рефлекси. В результаті цього усуваються порушені харчові рефлекси, і людина швидко знижує масу тіла (в середньому 5-10 кг, хоча й зафіксовані випадки, коли за місяць вага знижувався на 20-27 кг). Інтенсивність зниження маси тіла залежить від ступеня ожиріння: як правило, швидше за все вага втрачається при важких формах ожиріння. Слід зазначити, що пік інтенсивності зниження ваги, як правило, припадає на 2-3 тиждень після сеансу, після чого сповільнюється. Це нормальне явище, обумовлене фізіологічними особливостями організму. Наприклад, зареєстрована пацієнтка з Казахстану, у якої вага знизилася на 53 кг за один рік після сеансу.

У перший місяць 18 кг, і в наступні по 2-3 кг.

В середньому за 2-3 місяці після сеансу маса тіла знижується на 0-30% від початкової ваги.

Після сеансу проходить протягом двох місяців так званий адаптаційний період, коли організм перебудовується на інший режим роботи. Після сеансу лікувального гіпнозу організм сам визначає собі межу калорійності, перевищення якої призводить до негативних наслідків для здоров'я, які виражаються в загостренні хронічних захворювань, сильних головних болях, запамороченні, болях в області шлунка і т.д. Також кодування тягне за собою певну психологічну блокаду харчових нервових центрів. Наприклад, іноді пацієнти скаржаться на погане самопочуття в нічний час, який виражається в загальній слабкості, появі «холодного поту», болях у шлунку. Справа в тому, що після сеансу лікувального гіпнозу харчові нервові центри блокують процес травлення під час гальмування клітин головного мозку в період нічного сну.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?