«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Пристрій «ДЕТА» - лікування без ліків

Пристрій «ДЕТА» - лікування без ліків

Незвичайний пристрій, який було розроблено для військової галузі, був дозволений до застосування в медичних цілях. Цей інноваційний пристрій  є чудовим помічником для спеціальних підрозділів швидкого реагування. Лише зараз дивовижні можливості цього диво апарату доступні кожному бажаючому. Цей інноваційний пристрій називається дуже просто «ДЕТА».

Використання інноваційного пристрою ДЕТА російськими фізиками почалося спочатку у військових частинах спеціального призначення тому, що  військовослужбовці в цих частинах найбільше потребували подібної розробки. Військовим видавали маленькі приборчики, за допомогою яких вони могли значно покращити свої можливості - пристрій допомагав їм подолати втому, повністю заспокоював нервову систему й рятував від болю. Щоправда, спочатку вченим довелося довго переконувати спецназівців тому, що цей пристрій їм допоможе, але навіть найзатятіші скептики визнали користь цього пристрою, як тільки відчули результати його впливу на собі. Контрольна група бійців отримувала ефективну допомогу без звернень до лікаря і стресостійкість при виконанні поставленого завдання стала набагато вищою.

Інноваційний пристрій ДЕТА абсолютно не є панацеєю від усіх хвороб, але відповідно до великої кількості клінічних досліджень і практичних випробувань, серія пристроїв ДЕТА здатна позбавити вас від багатьох неприємностей. Виникає цілком зрозуміле питання, в чому ж полягає основний принцип роботи пристрою ДЕТА? Відповідь на це питання не така складна, як може здатися на перший погляд. Вся справа в електромагнітних коливаннях, тому, що їх вплив на людину, на думку біологів і фізиків, в природі є першочерговою. Адже кожному людському органу чи системі органів відповідає та чи інша резонансна частота. Тобто, будь-який орган людини працює на тій чи іншій резонансній частоті, а захворювання або будь-яке відхилення в роботі будь-якого органу призводять до збоїв у роботі цієї частоти. Вченими було помічено, що в період різкого загострення захворювання орган, вражений хворобою, пульсує з більшою частотою. Наприклад, згадайте своє серцебиття при застуді, адже воно набагато частіше, ніж у здоровому стані. А ось якщо хвороба уповільнена або хронічна, то в цьому випадку частота коливань буде значно меншою норми.

Саме для того, що б нормалізувати електромагнітні коливання хворого органу або системи органів і слід використовувати пристрій ДЕТА. Для сприятливого впливу пристрій можна помістити на відстані до 1,5 метрів від організму хворої людини, пристрій при цьому налаштовується на певну частоту електромагнітного поля. Якщо все було встановлено правильно, то організм людини сприйме ці коливання як свої власні і поступово ввійде в свій звичайний ритм роботи. Як наслідок, після такої не складної маніпуляції організм приходить в норму без будь-яких лікарських засобів та нормалізується обмін речовин в організмі.

Відмінною особливістю подібного пристрою можна вважати повну реалізацію принципу «не нашкодь» при його використанні. За цим принципом пристрій працює тому, що не можна зробити передозування електромагнітними хвилями заданих частот. До того ж, при використанні даного пристрою не може виникнути залежність або якісь побічні ефекти. Електромагнітне поле пристрою ДЕТА, при його правильному використанні, може відмінно нормалізувати роботу кровообігу, відновити імунну систему організму і знімати емоційну і фізичну втому і дратівливість. Даний пристрій також може підвищувати працездатність і життєвий тонус, надовго усуває негативний вплив оточуючих та негативний вплив на людину його близьких і друзів.

Пристрої ДЕТА успішно застосовуються в медичному центрі "НоуХауМед" вже тривалий час. Цей мініатюрний апарат є маленьким рятівником для багатьох людей. Адже ДЕТА, можна програмувати більш ніж на 2000 варіантів, тобто кожен з варіантів відповідає лікуванню  певної хвороби, починаючи від головного болю і варикозного розширення вен до лікування короткозорості або імпотенції. До того ж на ДЕТА можливо індивідуально програмувати частоту, необхідну для лікування саме вашого захворювання.

Конкретний приклад можливостей пристрою ДЕТА!

Розповідає кореспондент Сергій Козлов:

«Мені захотілося перевірити дію нового методу на самому собі і переконатися в тому, що такий вплив пристрою ДЕТА - це правда. Через деякий час мені потрібно було терміново потрапити до Санкт-Петербурга, і я вирішив їхати на машині. Я попросив запрограмувати пристрій на підвищення тонусу і захист від втоми. Напередодні спеціально не спав всю ніч і виїхав до Пітера рано вранці. Ми їхали вдвох з моїм другом, якого я не попередив про свій експеримент. Дорога зайняла у нас близько 12 годин, і весь цей час мій супутник страшно дивувався, чому він не втомлюється і не хоче спати. Я теж з недовірою прислухався до себе - дві доби без сну відчуваються завжди, - але моє тіло не відчувало втоми, а свідомість залишалася ясною. Коли ми прибули до Петербурга, я відключив пристрій і приблизно через годину, опинившись в готельному номері, ми з моїм супутником відчули таку втому, що заснули миттєво. Ніяких побічних ефектів або неприємних відчуттів я не відчував і, прокинувшись з подивом помітив, що, проспав всього кілька годин,  повністю відновивши при цьому свої сили ».

Насправді можливості ДЕТА набагато ширші. Існують програми: «Краса Ваших ніг» (варикоз), «Ясні очі» (короткозорість, далекозорість), «Чоловіча молодість», «Детоксикація організму» та багато інших, можливе складання програми лікування саме Ваших захворювань.

Дізнайтеся більше за телефонами: + 38 044 2333 987, + 38 066 3125 862, +38 067 4408586, +38 063 2333987.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?