«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Програма Формед

Зниження надмірної ваги. Схуднути назавжди - реально!

Що б ми не казали, але нам не байдуже те, як ми виглядаємо. Особливе занепокоєння викликає фігура. Дивлячись на себе в дзеркало, ми критично оцінюємо кожен вигин свого тіла і, найчастіше, хочемо щось змінити.

Ожиріння сьогодні стало однією з головних проблем людства. Кожного дня ми бачимо з екрана телевізора чи на сторінках журналів красивих і підтягнутих людей і, звичайно, хочемо бути на них схожими. Фахівці вже багато років вивчають проблему зайвої ваги і можуть запропонувати величезну кількість шляхів її вирішення.

Одним з таких варіантів є розробка німецьких учених і дієтологів, під назвою FormMed (Формед). Фахівці розробили програму зі зниження ваги, яка дійсно допомагає позбутися зайвих кілограмів за короткий час і назавжди.

Розроблена більше 10 років тому програма Формед набула широкої популярності в Європі і країнах СНД. Німецькі вчені розробили не просто програму, щоб скинути вагу, а цілу систему, яка включає в себе:

  •     Схуднення;
  •     Ретельний аналіз кожного етапу зниження ваги (це досягається за рахунок новітнього обладнання та кваліфікованих фахівців);
  •     Розробка режиму харчування, який не викликає дискомфорту в клієнта;
  •     Велика кількість матеріалів, навчальної літератури, яка допоможе зрозуміти причини набору ваги, розповість, як правильно займатися спортом, допоможе позбутися психологічної залежності від їжі і так далі.

Повернення ваги.

Головною проблемою в застарілих методиках схуднення був «ефект йо-йо» - це дуже неприємне явище, суть якого полягає в тому, що через певний час, після після зниження, вага стрімко повертається, незалежно від способу життя і харчування людини. Програма FormMed виключає повернення людини до колишньої проблеми за рахунок постійного контролю над ходом схуднення. Вчені довели, що повернення ваги відбувалося в результаті недостатньо розробленої методики. Організм, спалюючи жир, може витрачати енергію на розвиток м'язів тіла, але якщо організм не отримує належного фізичного навантаження, то він знову перестає переробляти жири. FormMed враховує цю особливість організму і фахівець, який стежить за схудненням людини, уважно вивчає інтенсивність обмінних процесів в організмі та не дозволить їм сповільнитися або перестати розщеплювати жири. Окрім того, спеціально розроблені вправи дозволять направити вивільнену енергію в потрібне русло і зробити Вашу фігуру стрункою і красивою.

Харчування.

Інша проблема, яка виникає при схудненні - обмеження в харчуванні. Звичайно, Ви не раз чули про різні диво-дієти, які обіцяють Вам позбутися від 20 кілограм за тиждень. Є лише одна маленька деталь - щоб так схуднути за короткий проміжок часу, Вам доведеться практично відмовитися від їжі або їсти тільки один певний продукт. Чи варто говорити, що таке схуднення гарантує Вам не лише скинуті кілограми, але і погане самопочуття (постійні головні болі і нудота - від нестачі поживних речовин), млявість, землистий колір обличчя, авітаміноз, а відповідно, проблеми з зубами і волоссям? Програма FormMed пропонує людині не голодувати, а харчуватися смачною і здоровою їжею. Існують спеціально розроблені правила харчування, які не лише вгамують голод і додадуть сил, але і зроблять Ваш раціон різноманітнішим. Окрім того, для ефективного засвоєння корисних речовин, а також для розвитку м'язової маси, в програму харчування FormMed включені спеціалізовані добавки, наприклад Vital-Formel. Це унікальна розробка німецьких вчених, до складу якої входять амінокислоти, мінеральні речовини, мікроелементи та інсулін. Для комфорту клієнтів, було розроблено близько 10 різних смаків цього продукту. Звичайно, рідко хто може довгий час не балувати себе солодким, для цього, було розроблено марципановий батончик Dolche-Vital, який надзвичайно приємний на смак і зовсім не містить калорій.

Можна нескінченно довго розповідати про переваги програми FormMed, але переконливіше звучать слова тих, хто її вже спробував:

Ада, 40.

«Коли я вирішила спробувати програму FormMed вже я майже не сподівалася на результат, тим більше, що в той час, 10 років тому, ця програма тільки ще з'являлася, і було страшно довіритися, я була буквально однією з перших. Проте, ось вже багато років пройшло, а я ні скільки не шкодую, що наважилася. Дякуємо тим, хто допоміг мені знайти ідеальне тіло ».

Олена, 28.

«Я дуже критично ставлюся до різного роду революційних програм і уважно вивчаю все, що мені пропонують. Звичайно, спочатку були сумніви, а чи допоможе? Чи не повернуся я до колишніх форм? Але, як тільки я переступила поріг кабінету лікаря, всі мої сумніви розвіялися. Спеціаліст, який стежив за моїм схудненням, докладно розповідав мені про всі його етапи, буквально по поличках розклавши, що і як потрібно робити. Тепер я виглядаю відмінно і всім своїм знайомим з проблемною вагою рекомендую лише програму FormMed ».


Фотографії після і до програми FormMed:Офіційний сайт програми FormMed в Україні

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?