«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги

Послуги

Ставлячи собі за мету профілактичну допомогу всім пацієнтам без обмеження у віці, наш центр, маючи сучасне діагностичне обладнання, може виявити захворювання на клітинному рівні в його зародку, запобігши тим самим розвиток тяжких хвороб, пов'язаних з обмінними процесами.

Одними з основних напрямків у роботі медичного центру «Ноу Хау Мед» є програми зниження надмірної ваги та відновлення обмінних процесів. Принципово нова наукова концепція зниження ваги форм-концепт розроблена німецьким товариством наукових досліджень, Асоціацією дієтологів Німеччини та компанією Формед. Програма форм-концепт логічно поєднує в собі новітні наукові дані та накопичений практичний досвід. Завдяки спеціальним методикам програми, нормалізується «інсулінове дзеркало», що є необхідною передумовою для скорочення жирової тканини. При цьому пацієнт не голодує. Він їсть ті продукти, що не потребують для свого розщеплення участі інсуліну. І завдяки цьому не піддає свій організм інсуліновому стресу. Забезпечується введення в раціон усіх необхідних для нормального функціонування органів і систем організму нутрієнтів (поживних речовин) в потрібних для конкретного пацієнта пропорціях і оптимальних за складом.

Концепція зниження надмірної ваги Формед практикується в Європі з 1992 року. Вона легко поєднується зі звичним способом життя, не має нічого спільного з голодними дієтами, спалювачами жирів, харчовими добавками, суперсистемами і т.д.

Вам ніколи ходити в елітні клуби кожного тижня, але ви хоча б кожні півроку намагаєтеся поправити своє здоров'я в санаторії.

Вам хочеться нарешті зайнятися собою, прибрати зайві кілограми, і звичайно ж добре виглядати. Думаю, що тоді ця програма для вас.

Унікальність програми в тому, що вона дозволяє уникнути відомого «йо-йо» ефекту (повернення ваги тіла до початкового рівня після припинення програми) а також «спалювати» жирову тканину, зберігаючи і (збільшуючи!) при цьому обсяг активної м'язової маси. Так як саме обсяг активної м'язової маси в організмі визначає рівень обміну речовин, то ці показники строго контролюються лікарем під час лікування. В результаті - не тільки «скидаються» зайві кілограми і поліпшуються пропорції тіла пацієнта, а й активізується обмін речовин. Динаміка показників, отриманих за допомогою спеціального діагностичного обладнання, дозволяє вчасно проводити корекцію харчування і фізичної активності, підтримуючи рівень обміну речовин конкретного пацієнта в такому стані , щоб зберігалися оптимальними індекс маси тіла і склад тканин його організму (перш за все, за рахунок збереження оптимального обсягу активної м'язової маси).

Програма відноситься до неінвазивних (тобто не передбачається введення в тіло будь-яких зондів або датчиків) технологій динамічного спостереження та оцінки стану пацієнтів. Як взагалі-то й інші програми, що надаються нашим центром.

Продукція, що використовується в рамках програми, відрізняється надійністю і простотою в експлуатації, доступними цінами, наявністю гарантії від нанесення шкоди здоров'ю пацієнта і гарантією стабільних результатів у випадку, якщо пацієнт виконує рекомендації лікаря (втрата ваги за рахунок розщеплення жирової тканини не менш від 800 гр. до 2.5-5 кг жиру на протязі 10-12 днів).

Програма обмінних процесів із самого початку була задумана німецькими вченими для оздоровлення організму, тому що всі хвороби, з якими пацієнти звертаються до медичного центру, починаючи від банального головного болю, причиною якого є остеохондроз шийного відділу, що може призвести до порушення мозкового кровопостачання (інсульт); включаючи порушення роботи залоз внутрішньої секреції (гіпофіз, щитовидна залоза, надниркові залози, яєчники), порушення менструального циклу, неможливість зачаття і народження дитини, важке протікання перед та клімактеричного періоду; атеросклероз; жовчнокам'яна і сечокам'яна хвороби; подагра, і як правило всі хвороби (раніше перераховані ) - це і є наслідок порушених обмінних процесів.

Спеціальне технічне обладнання (біоімпедансний аналізатор складу тканин організму), за допомогою якого можна точно розрахувати частку жиру, м'язової маси і води, а також сформувати схему лікування, розрахувати склад і кількість необхідних пацієнту нутрієнтів, як на денний раціон, так і на окремий прийом їжі , наприклад, на головний прийом їжі. А спеціально створена для цього комп'ютерна програма БіоФорм із індивідуальним кодом - інструмент для інтерпретації даних обстеження та динамічного обстеження пацієнта - настільки ж унікальна як прилад.

Програмне забезпечення дозволяє спостерігати пацієнта в динаміці, будувати графіки, коригувати харчування, сформувати базу даних пацієнта на будь-якому рівні.

Діагностичне обладнання - це головна відмінність програми від інших методів лікування надмірної ваги, що дає можливість достовірного контролю лікувального процесу в динаміці.

Прийшовши до нас ви зможете бути спокійними за своє здоров'я.

Сайт FormMed в Україні.

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code