«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Лікарі » Терапевт

Послуги професійного терапевта, Київ

Терапевт - лікар, який допоможе першим

Ні для кого не секрет, що вчасне виявлення хвороби – це перший крок на шляху попередження її подальшого розвитку і полегшення процесу лікування. Тому, в разі будь-яких проблем зі здоров'ям, необхідно негайно записатися на прийом до терапевта. Саме цей кваліфікований спеціаліст проведе професійний огляд, класифікує недугу, призначить необхідні саме в даному випадку медикаменти і, якщо потрібно, направить до вузькоспеціалізованого лікаря.

Звичайно, потрібно, щоб терапевт був дійсно досвідченим - від цього безпосередньо залежить напрямок лікування. Адже тільки хороший фахівець зможе поставити правильний діагноз, скласти докладний звіт, призначити необхідні аналізи і запропонувати шлях оздоровлення. Більше того, професійний терапевт сам лікує пацієнта від ряду кардіологічних, пульмонологічних, гастроентерологічних та ендокринних захворювань.

Це лікар, на прийом до якого потрібно записатися при проблемах шлунково-кишкового тракту, сечостатевої та серцево судинної системи, при ГРЗ, захворюваннях крові і суглобів. Саме на терапевтичному відділенні грунтується будь-яка сучасна клініка - важливо пам'ятати про це.

Не слід забувати, що такий лікар веде пацієнта протягом років, знає про всі його хвороби та недуги, перебуває в курсі того, як проходить лікування, які засоби та методи застосовуються для оздоровлення. Висновок очевидний: при виборі поліклініки перевагу варто віддати лікарні з сильним терапевтичним відділенням. Якщо людина відповідально ставиться до свого здоров'я і регулярно відвідує лікаря, вона може бути впевнена, що профілактику проведуть на високому рівні, в рамках діагностики кожну хворобу своєчасно виявлять і попередять її подальший розвиток.

Послуги терапевта в нашому медичному центрі

Наш центр, відділення якого відкриті в Києві та Львові, Одесі, готовий надати допомогу своїх висококваліфікованих лікарів. Звертайтеся до наших терапевтів, якщо у вас виникли підозри або ви виявили проблеми зі здоров'ям - фахівці «НоуХауМед» на належному рівні нададуть комплексні послуги:

  • Проведуть системну діагностику на надчутливому та сучасному обладнанні, що дозволяє буквально за кілька годин з'ясувати стан здоров'я і встановити причини порушень. До речі, такою технікою обладнаний кожен кабінет терапевта «НоуХауМед».
  • На основі отриманих аналізів в індивідуальному порядку розроблять курс оздоровлення та розклад прийому медикаментів. Потрібно зазначити, що кожен медичний центр «НоуХауМед» віддає перевагу неінвазивним методам лікування.
  • Після оздоровлення будуть далі вести пацієнта, проводячи профілактику та попереджаючи виникнення і розвиток рецидивів і нових хвороб. Наші терапевти завжди відкриті для свого пацієнта, їх допомога не закінчується на одному проведеному курсі лікування - вони готові давати поради і відповіді, роз'яснювати питання і вирішувати проблеми. Кожна консультація в нашому центрі - це ще один крок до міцного здоров'я.

Коли потрібні послуги терапевта, «НоуХауМед» заслуговує уваги. В розділі «Контакти» представлені адреси усіх лікарень нашого центру - ознайомившись з ними, ви зможете дізнатися, де знаходиться найближча клініка, в якій вам нададуть кваліфіковану допомогу.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code