«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38(048)
735-37-38

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38(044)
233-50-40

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Статті » Як схуднути без дієт

Як схуднути без дієт

Як правило, багато з нас хоч раз в житті намагалися сидіти на дієті, і цей досвід викликає у нас тільки негативні спогади. Адже іноді дотримуватися дієти просто нестерпно, а скинути зайві кілограми потрібно. Виникає питання "Як схуднути без дієт"? Дотримуватися певних дієт в процесі схуднення іноді виявляється важко, і майже завжди не без шкоди для здоров'я.

Проте не поспішайте засмучуватися, фахівці медичного центру "НоуХауМед" можуть допомогти вам перемогти зайві кілограми без шкоди для здоров'я і без повернення зайвих кілограмів в майбутньому. Одним з перших кроків до гарної фігури має бути визначення істинних причин появи зайвих кілограмів. У цьому вам можуть допомогти різні методи сучасної високоточної діагностики організму (неінвазивна діагностика, УЗД, гемосканування і так далі).

Потім фахівці нашого центру, з'ясувавши причину виникнення надмірної маси тіла, зможуть спільно з вами скласти для вас індивідуальну програму зниження маси тіла і оздоровлення організму. Погодьтеся це набагато легше і ефективніше, ніж сидіти на дієтах і морити себе голодом.

Основним моментом в процесі схуднення є позитивна мотивація, і бажання позбавиться від зайвих кілограмів. Адже фахівці нашого медичного центру являються для вас усього лише помічниками, що допомагають вам схуднути без дієт. Але не слід забувати і про те, що усі методики зниження надмірної маси тіла, що використовуються в медичному центрі "НоуХауМед" забезпечують вам схуднення без ефекту "йо-йо" і до того ж покращують фізіологічний стан вашого організму.

Кваліфіковані фахівці медичного центру "НоуХауМед" завжди раді запропонувати вам різні варіанти зниження надмірної маси тіла без шкоди для здоров'я. Одним з найпопулярніших методів схуднення без дієт є метод кодування зайвої ваги по методу академіка Смелова. Основний принцип цього методу полягає в тому, що відбувається кодування свідомості людини на психо-эмоційному рівні. Ще цей метод кодування надмірної ваги називають методом емоційно-стресової терапії.

Після подібного кодування людина не лише емоційно, але і фізично почуває себе набагато краще, і з часом, процес позбавлення від зайвих кілограм вирішується сам по собі, без особливих зусиль. Ви ж під час дії кодування почуваєте себе чудово і отримуєте задоволення від результатів процесу, що радують вас, схуднення.

Ще одним дуже ефективним способом схуднення є проходження курсу програми "Формед". Ця програма дозволяє не лише скинути зайві кілограми, але і нормалізувати рівень цукру в крові. Крім того, ця програма діє поступово, а не як під час дієт. Адже сидячи на різних дієтах, ви швидко втрачаєте кілограми, а потім нестримно набираєте їх назад. Слід зауважити, що медичний центр "НоуХауМед" єдиний хто має таку програму у себе в арсеналі.

Так само, після проходження програми "Формед" вам дається гарантія "на стрункість", і в подальшому безкоштовні консультації у фахівця.

Хочеться зазначити, що перелічені вище методи зниження маси тіла не єдині в нашому медичному центрі. Для того, що б дізнатися більше інформації про ефективні методи схуднення без дієт і діагностику організму, ви можете подзвонити в наш центр і отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію або записатися на прийом до фахівця.

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code