«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури

Процедури

Висококваліфіковані фахівці  медичного центру "НоуХауМед" допоможуть позбутися зайвої ваги, очистити організм від токсинів і оздоровити організм. Процедури, які використовує центр, спрямовані не лише на ефективне лікування, а й на профілактику різних захворювань, в тому числі й психологічних.

У своїй роботі фахівці застосовують новітні технології і унікальні апарати, які є не лише високоефективними, але і абсолютно безпечними і безболісними.

Програма очищення (детокс) в Києві грунтується на очищенні організму від шкідливих речовин і токсинів, накопичених за все життя, які продовжують отруювати наше тіло. Ця програма дозволяє очиститися не лише від шкідливої дії пестицидів, але і привести свій організм в порядок. Як показує практика, люди відчувають себе набагато краще не лише фізично, а й душевно.

Детокс - це програма очищення організму, яка допомагає йому повноцінно функціонувати. Вона дозволяє активізувати всі системи організму, покращує кровообіг, відновлює нормальний обмін речовин, допомагає знизити зайву вагу. Ця процедура складається з відвідування сауни, прийому вітамінів, фізичної розминки.

Програма Біо Детокс  також допомагає очистити організм від токсинів, але за допомогою електромагнітного впливу, який активізує всі процеси в організмі.

Крім повного очищення організму, наш медичний центр може запропонувати вам повний спектр процедур, спрямованих на боротьбу з ожирінням. Фахівці, провівши аналізи, зможуть порадити процедуру лікування ожиріння, підібрану саме для Вас. Адже ожиріння - це дійсно хвороба, яка може мати неприємні наслідки, а саме захворювання серцево-судинної системи, цукровий діабет, гіпертонію та багато інших. Лікувати ожиріння потрібно негайно і такими методами, які будуть найбільш ефективні і не посприяють відновленню жирових відкладень.

Фахівці центру спочатку виявлять причини зайвої ваги, щоб порадити ту чи іншу програму, щоб Ви змогли нормалізувати свою вагу без ефекту «йо-йо» і поліпшити стан здоров'я в цілому. Схуднення і здоров'я вам гарантовані, якщо Ви звернетесь в центр НоуХауМед, тому що фахівці будуть ретельно спостерігати за вашим фізичним і психологічним станом, тому скинути зайву вагу Вам буде дуже легко і просто.

Фахівці можуть порадити нову німецьку програму зниження маси тіла "Формед", яка не тільки допомагає знизити вагу, але і відновити рівень цукру в крові. Крім цього, можна пройти процедуру кодування від ожиріння, яке полягає в емоційно-стресовій терапії, після якої людина чудово себе  почуває і фізично, і психологічно.

Вам можуть також порадити процедуру кавітації (ультразвукової ліпосакції) для найбільш швидкого зниження ваги і позбавлення від целюліту. Ця процедура підійде особливо тим людям, у яких зайва вага є причиною серцево-судинних захворювань і захворювань опорно-рухового апарату, в таких випадках зволікати не можна. Кавітація - це безопераційний метод впливу на організм. Він виконується за допомогою ультразвукового впливу на проблемні ділянки тіла.

Одним з найпопулярніших серед сучасних засобів зі схуднення є ударно-хвильова терапія. Цей метод заснований на використанні акустичних хвиль, які розщеплюють жир і вирівнюють шкіру, позбавляючи від целюліту. Крім того, що ця процедура корисна для людей з ожирінням, вона ще підійде для лікування неврологічних захворювань і захворювань опорно-рухового апарату.

Діагностика організму дозволяє виявити причину, чому здоров'я було порушено. Багато проблем виникають через те, що порушено роботу обмінних процесів крові. А без постійного надходження крові, порушується надходження вітамінів і мінералів до органів нашого організму, а це викликає численні захворювання. У вирішенні цієї проблеми нам допоможе процедура очищення крові - пневмопресинг. Цю процедуру фахівці рекомендують при лікуванні серцево-судинних, ендокринних захворювань, сечостатевої системи, дихальної системи, при артритах, варикозах, виразках, остеохондрозах, вегетосудинної дистонії, нефриті, гіпертонії та інших захворюваннях. Процедура нерозривно пов'язана з правильним харчуванням і веденням здорового способу життя, які дозволяють повністю позбутися хвороби і зберегти здоров'я на довгі роки.

Окрім процедур очищення крові, можна пройти процедуру гідроколонотерапії (очищення кишечника). Ця процедура допомагає стимулювати і відновити обмінні процеси організму, очистити організм від хвороботворних бактерій, токсинів і отрут. Здоров'я і міцний імунітет нерозривно пов'язані з відмінною роботою шлунково-кишкового тракту і хорошим метаболізмом.

Цеппінг - це лікування організму від паразитів, які викликають хвороби і отруюють наш організм. За допомогою цієї процедури фахівці медичного центру допоможуть позбавити вас від хвороби за кілька сеансів. Адже позбавлення від сторонніх мешканців нашого організму необхідне, адже вони не тільки підривають наш імунітет, а й забруднюють наш організм, відбираючи часом наші сили і активуючи захворювання і недуги. Найпоширеніші на сьогоднішній день симптоми паразитів - це нудота і блювота, слабкість, різке зниження ваги, свербіж, шкірні захворювання, захворювання слизової.

Процедура одитингу допомагає при спілкуванні з консультантом зрозуміти, що у вас набагато більше здібностей і можливостей, ніж ви думаєте. Одитинг дозволяє очиститися духовно, знизити тривогу, позбутися депресії і стресів, підвищити розумові здібності. Ця процедура духовного очищення чудово поєднується з програмою детоксикації, тобто фізичного очищення, після чого людина відчуває себе ніби знову народженою, абсолютно здоровою і повною сил до нових звершень.

Процесинг ПЕАТ - це робота процесора з клієнтом. Процесор веде психологічну бесіду, задаючи певні питання, він не висловлює свою точку зору, не аналізує ситуацію, а лише підводить клієнта до самостійного вирішення проблеми, задаючи навідні запитання. Володіючи технікою входження у несвідоме, процесор знаходить і нейтралізує проблемні зони клієнта, вирішуючи, таким чином, за пару сеансів багаторічні проблеми. Так діє глибокий ПЕАТ.

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?