«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
 • Київ
 • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Ультрозвукова ліпосакція

Ультрозвукова ліпосакція

Наш медичний центр радий запропонувати вам новітню революційну технологію поліпшення шкірного покриву, під назвою "кавітація". Простіше кажучи, метод кавітації на увазі під собою нехірургічну ліпосакцію.

Цей інноваційний метод, представлений компанією BLUE-MOON, вже багато років успішно працює в галузі ультразвукової ліпосакції. Дана ліпосакція дозволяє отримати чудові результати, що перевершують за своїми якостями навіть класичну хірургічну ліпосакцію.

Як би інтригуюче не звучала назва цього методу, але суть процедури нехірургічної ліпосакції полягає в тому, що під спеціально підібрану дією комбінацій хвиль ультразвуку низької частоти мембрани клітин жирової тканини починають сильно реагувати на ультразвук. У ході подібного впливу, жир, що міститься в клітинах, розріджується і відбувається його "вивільнення" з клітин. Тобто жирова клітина розпадається до стану рідини під дією звуку низької частоти і виводиться з організму природним шляхом, або за допомогою лімфодренажних процедур.

За допомогою процедури ультразвукової ліпосакції всього лише за один сеанс, можливо, зменшити об'єми тіла на 4-5 см, залежно від кількості підшкірно жирової тканини. Золотою серединою вважається курс, що складається з 4-7 сеансів, проходження яких дає можливість отримати чудові результати без операційного втручання.

Завдяки інноваційному апарату «CELLULAB» ви можете ефективно і якісно змінити форму свого тіла, значно зменшуючи обсяги целюлітних відкладень, та також прибрати неестетичний косметичні дефекти шкіри.

Апарат «CELLULAB» ідеально підходить для:

 • лікування целюліту будь-якої складності;
 • скорочення об'єму жирової тканини;
 • ефективної корекції дефектів після хірургічної ліпосакції (сліди після операції);
 • лікування запущеного целюліту III-IV ступеня (для більш успішного результату хірургічної ліпосакції).

Cellulab ™: що це?

Компанія Blue-Moon створила революційний апарат Cellulab, який являє собою унікальну технологію кавітації, засновану на ефективному використанні ультразвукових хвиль низької частоти. Робота апарату направлена, перш за все, на боротьбу з целюлітом і локальними жировими відкладеннями. Видимий результат можна побачити вже після першої процедури нехірургічної ліпосакції на даному апараті. Компанія Blue-Moon ™ розробила ефективну методику, яка абсолютно безболісна і безпечна для організму людини. До того ж дана методика дозволяє позбавлятися від зайвої ваги і спалювати жирову тканину, поліпшуючи свій силует і зменшуючи обсяги фігури в бажаних місцях. Спеціальна запатентована техніка впливу звуку на жирові клітини забезпечує методу кавітації надійний і безпечний вплив на шкіру людини та її організм в цілому.

Нехірургічна ліпосакція користується в Європі особливою популярністю завдяки своїй простоті і швидкому досягненню результатів. Саме тому Cellulab ™ є гарною альтернативою для людей, які бажають змінити свій силует, але не хоче, чи в силу якихось причин, не може піддавати свій організм радикальним методам пластичної хірургії. Тим більше, що за хірургічною ліпосакціэю слідуэ довгий реабілітаційний період.

Cellulab : рішення безлічі проблем

Апарат Cellulab дозволяє делікатно й безболісно впливати на різні косметичні дефекти і недоліки в області: сідниць, живота, внутрішньої і зовнішньої поверхні стегон, а також інших частин тіла, де є локальні жирові відкладення. Дана процедура абсолютно безболісна, і в деякій мірі навіть приємна. Процедури, як правило, повторюють не менше 4 разів для кожної зони тіла, хоча кількість процедур строго індивідуально, залежно від вираженості проблеми і ступеня целюліту. Для підтримання досягнутих результатів рекомендується періодично повторювати курс процедур, у міру необхідності.

Для досягнення максимального ефекту фахівці компанії Blue-Moon радять поєднувати процедури кавітації з лімфодренажем або вакуумним масажем, що дозволяє організму значно швидше звільнятися від жирових відкладень. Після такого поєднання методики нехірургічної ліпосакції і масажу, шкіра швидше набуває здоровий вигляд, пружність і стає оптимально тонізуваною, гладкою, з очевидним зменшенням оброблюваної ділянки тіла в обсязі вже після першої процедури.

Cellulab: принцип дії

По суті, кавітація - це процес утворення мікро бульбашок газу всередині жирової клітини, з подальшим їх своєрідним розпадом, простіше кажучи, мікровибухом. Ефект кавітації з утворенням вибуху бульбашок газу породжує ударну хвилю, що в свою чергу призводить до пошкодження жирових клітин і їх розрідженню. У першу чергу пошкоджуються клітини, які більше за інших наповнені жиром, тому що вони мають найбільшу напругу. В результаті розриву мембран жирові клітини руйнуються, і жир вивільняється, абсорбується лімфатичної системою і цілком успішно виводиться з організму природним шляхом.

Cellulab: незаперечні достоїнства процедури

 • Видалення надлишкового жиру і успішне вирішення проблем целюліту;
 • Моделювання силуету фігури за власним бажанням;
 • Позбавлення від різних косметичних дефектів і недоліків;
 • Безболісність і легкість процедури;
 • Беззаперечні результати вже після першого сеансу;
 • Висока ефективність результатів нехірургічної ліпосакції.

NB: Незважаючи на те, що методика кавітації неінвазивна і, без будь-яких конкретних протипоказань, все ж таки не рекомендується записуватися на процедури без консультації з фахівцем, тому як нехірургічна ліпосакція не рекомендується при вагітності. Для отримання більш детальної інформації вам слід ознайомитися з інформаційною згодою і заповнити необхідну форму.

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?