«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Діагностика складу тіла

Діагностика складу тіла

Діагностика складу тіла - біоімпедансний аналіз допоможе вам досягти правильного балансу між кількістю м'язової маси, жирової маси і води у вашому організмі.

Ви отримаєте можливість нормалізувати свою вагу легше.

Ви дізнаєтесь:

Свою жирову і безжирову маси в кілограмах. Відсотковий вміст жиру в організмі. Кількість позаклітинної (об'єм крові, об'єм плазми, еритроцитарний обсяг), внутрішньоклітинної і загальної рідини. Активну клітинну масу (м'язи, органи, мозок і нервові клітини). Індекс маси тіла (відношення маси тіла, до площі поверхні тіла - показник, який використовується для оцінки ступеня ожиріння або виснаження). Відхилення виміряних величин від норми. Простежити динаміку змін, пройшовши діагностику на спеціальному обладнанні компанії ForMed.

Дайте відповідь на таке питання: «За рахунок чого може збільшуватися ваша вага?»

1. Збільшення в обсязі жирових клітин.

Людина народжується і вмирає зі строго постійною кількістю жирових клітин. Їх кількість задана нам генетично, і ми не можемо ні зменшити, ні додати число цих клітин без хірургічного втручання. Ми лише збільшуємо або зменшуємо їх обсяг, не більше того.

Зайвий жир. Проблема ця не чисто косметична. У місцях жирових відкладень порушується лімфо-і кровообіг, жирові клітини розростаються, стискаючи судини, перекриваючи доступ поживних речовин і перешкоджаючи виведенню токсинів і продуктів обміну з організму. Тут вам на допомогу прийде дієтолог. Він допоможе скорегувати добовий раціон, обчисливши його з вашого основного обміну, який буде розрахований саме для вас. Підбере індивідуально тренувальну програму, що допоможе вам позбавитися від зайвого жиру.

2. Збільшення рідини в організмі.

Але за рахунок якої рідини?

Давайте розберемося із водою в нашому організмі. Рідина буває внутрішньоклітинна, позаклітинна - кров (плазма, еритроцити), лімфа; та рідини, що знаходяться в нашому організмі у зв'язаному стані (у набряках тканин). Пройшовши діагностику, можна точно визначити в яких межах норми або відхилення перебуває та, чи інша рідина.

Що це нам дасть:

При нестачі крові (загущення крові), відбувається уповільнення обміну речовин. Випиваючи більшу кількість води, і підключивши до раціону харчування продукти розріджують кров, ми нормалізуємо кількість крові, збільшивши обмінні процеси (метаболізм) і поліпшивши стан крові.

При кількості крові більше норми, відбувається велике навантаження на серце, йому доводиться через себе пропускати більшу кількість крові, що сильно зменшує термін його «використання». Зменшивши споживання води і підключивши продукти, що загущують кров, ми зменшуємо навантаження на серце і, відповідно, вага теж зменшується.

Вимірювання води знаходиться в організмі у зв'язаному стані. Надлишок цієї води вище норми, створює набряклості в тканинах, що відповідно збільшує свою вагу. При затримці цієї рідини вище норми гальмується процес жироспалення. Також можна робити відповідні висновки про роботу нирок, серця, щитовидної залози ... фахівець підбере відповідну лікувальну дієту і за потребою сечогінні засоби.

Давайте розберемося, чому вода може затримуватися в організмі:

Набряки можуть бути викликані труднощами в роботі серця і нирок.

Кожен зайвий грам солі, перш ніж залишить організм, утримає 100 мл води. Відповідно, 10 г солі затримають 1 л, а це забезпечить збільшення ваги на 1 кілограм. Для довідки: 10 г солі міститься в 100 г солоної і в 50 г сушеної риби.

Необхідно дбати про те, щоб випивати достатньо води, для вимивання надлишку солі. Якщо ваша вага раптово збільшується в той день, коли ви зовсім небагато з'їли, це означає, що ви прийняли занадто багато солі. Утримайтеся від вживання солі протягом одного дня і випивайте якомога більше води, щоб підвищити виробництво сечі і позбутися від збільшення у вазі.

Можна порахувати, скільки води вам потрібно на добу. Для цього помножте свою вагу в кілограмах на 30 мілілітрів. Наприклад, якщо ви важите 63 кг, за день вам треба випити майже 2 л води, а це приблизно 9 склянок.

Багато вуглеводів, 1 г вуглеводів затримує 4 грами води. Середній час полувиводу з організму води, що затрималася, становить 3,3 дня.

Затримка рідини також може бути пов'язана із набряком перетренованих м'язів.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?