«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Натуропатія

Натуропатія

Наш сайт радий представити вам незвичайного лікаря, який зайняв свою, особливу нішу не лише навіть з точки зору звичайної, академічної медицини, але навіть її альтернативної частини.

Лікар Сергій Пугач народився   в Україні. У 1978 р. він закінчив педіатричний факультет Челябінського медичного інституту, що успадкував славні традиції Київського медінституту ім. Ак. Богомольця (Київський медінститут було евакуйовано до Челябінська в роки війни). Лікареві пощастило ще слухати лекції викладачів старої медичної школи.

Свою роботу після закінчення інституту Сергій Пугач розпочав у нижчих ланках охорони здоров'я, виконуючи обов'язки дільничного педіатра і поєднуючи їх з роботою терапевта. У подальшому він працював реаніматологом Республіканського НДІ педіатрії та дитячої хірургії (Алма-Ата, Казахстан) і науковим співробітником (там же).

В 1992 р. він успішно захистив кандидатську дисертацію в С.-Петербурзькому педіатричному медичному інституті. Цей рік був також відзначений для лікаря початком вивчення альтернативної медицини. Г О М Е О П А Т І Я - це те, чим лікар захопився всерйоз і надовго: метод Р. Фолля, класична гомеопатія ... У 1995 р. він публікує статтю в Київському щоквартальному журналі гомеопатичної медицини. У лікаря з'явилися перші позитивні результати в лікуванні пацієнтів - дорослих, дітей і навіть домашніх тварин.

Однак, не у всіх випадках він «вистрілював» в десятку (а в гомеопатії потрапити до десятки - значить точно підібрати гомеопатичний засіб і його потенцію).

Настав 1996 рік, коли лікар переїхав до США. Продовжуючи займатися улюбленою справою, його, проте, не залишало відчуття незадоволеності в практичній роботі.

Але ж не дарма кажуть - хто шукає, той завжди знайде ... В 2005 році, в рік отримання лікарського ступеня з Н А Т У Р О П А Т І І, Сергій Пугач познайомився з дивовижним мистецтвом, яке своїм корінням йде  у глибину тисячоліть, причому на різних материках нашої Землі - лозоходство (у Росії / Україні лозоходство звикли називати біолокацією, в англомовних країнах - даузінгом, в більшості ж країн Західної Європи - Р А Д І Е С Т Е З І Є Ю, що розшифровується, як «чутливість до променів»). Саме оператори біолокації наділені унікальною здатністю за допомогою своєї підсвідомості вловлювати невидиме випромінювання живих і неживих об'єктів за допомогою посередників (металевої Г-подібної рамки, або маятника) «зчитувати» інформацію про ці об'єкти. Адже ще великий Гете сказав, що людина - найточніший вимірювальний інструмент. Існують різні думки щодо того, яка частина людей наділена цим талантом - від майже кожної людини до 30%. Л-р Пугач вважає, що таких людей приблизно 25%. Радіестезія може використовуватися в дуже багатьох областях людської діяльності, і, звичайно, в медицині в тому числі. Шляхом наполегливих і систематичних тренувань Л-р Пугач домігся досконалості в навичках радіестезіі, що знайшло своє логічне та успішне продовження в практикований ним гомеопатії.

Тепер вибір потрібного для конкретного пацієнта гомеопатичного препарату, його потенції, а також вирішення інших проблем, які стоять перед гомеопатом - все це до снаги лікареві. Зрозуміло, окрім тих рідкісних випадків, коли зважаючи занедбаність того чи іншого випадку і, як наслідок, відсутність енергетики у пацієнта, його інформація не може бути «зчитана».

Л-р Пугач також може допомагати своїм пацієнтам і на відстані, причому, величина цієї відстані не має значення. Для роботи (діагностики і лікування - в радіестезіі цей процес прийнято називати аналізом і гармонізацією) лікареві необхідно мати лише фото пацієнта будь-якої давнини, або незначне пасмо його волосся.

Особливо слід підкреслити, що, на відміну від лікувального процесу в офіційній медицині, в натуропатії, і особливо в методиці, яку практикує Л-р Пугач, внесок пацієнта в його зцілення досить значний і становить 1/3. Ця 1/3 включає: адекватне пиття свежовідфільтрованої води; жорсткої дієти, яка з часом, безумовно, розширюється; а також особливий, але досить простий догляд за порожниною рота. Саме цей, останній компонент, не враховується ВСІМА гомеопатами, і введення його в практику дозволяє лікареві досягати успіху в своїй повсякденній роботі.

І останнє: в читача, звичайно, виникло цілком зрозуміле питання: «Чому саме одна третина - це внесок пацієнта?». Відповідь тут проста і лежить в руслі того, чим займається Л-р Пугач: тому що ЦЕ, як і всі інше в практиці лікаря, визначається за допомогою древнього і дивного мистецтва - Р А Д І ЕС Т Е З І Ї. ..

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?