«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Аналізи

Аналізи

Медичний центр «НоуХауМед» представляє собою сучасний медичний комплекс з потужною діагностичною базою. Науково-медична лабораторія центру створювалася з урахуванням основних пріоритетів роботи центру. Ви подумаєте: зараз є багато різних медичних центрів, але не поспішайте з висновками, тому що медичний центр «НоуХауМед» оснащений тільки сучасним і високоефективним обладнанням, що успішно застосовується у всьому світі.

Медичний центр «НоуХауМед» - це:

   - Якісна високоточна діагностика організму неінвазивними методами;
   - Он-лайн консультації фахівців;
   - Кваліфіковані медичні консультації фахівців, навіть за відсутності направлення від лікаря;
   - Оперативна діагностика;
   - Наявність декількох філій;
   - Зберігання даних про пацієнтів в електронному вигляді;
   - Повна конфіденційність медичних даних про пацієнта;
   - Безкоштовні консультації;
   - Комплексні програми обстежень;
   - Унікальні дослідження крові.

Крім того, що наш медичний центр спеціалізується на лікуванні порушення обмінних процесів, в «НоуХауМед» є також широкий спектр діагностичних процедур, що дозволяють визначити наявність захворювання ще до його клінічного розвитку. До того ж,  у нашому центрі здійснюється унікальна обробка лабораторного матеріалу.

Основні діагностичні аналізи центру включають:

Неінвазивна діагностика організму - це діагностика всього організму (всіх органів і систем) за допомогою комп'ютерного сканування. Так само проводяться аналізи рідин організму без уколів і забору крові. Метод неінвазивної діагностики дозволяє безболісно й ефективно отримати повну картину стану вашого організму.


Сканування «живої крові» (гемосканування) - це вивчення краплі крові на надточному японському темнопольному мікроскопі, за допомогою якого можна продіагностувати рівень обміну речовин та імунну систему.


Біофотонне сканування шкіри - це процедура сканування шкіри для визначення рівня антиоксидантів в крові, що, в свою чергу, дозволяє визначити рівень захисту організму та  індекс старіння.


Діагностика хвороб на апараті КМЕ - це унікальний метод повної діагностики організму, причому точність результатів складає 100%. Апарат КМЕ дозволяє визначити захворювання, навіть якщо воно ще не перейшло в стадію клінічних проявів.


Аналіз волосся на мікроелементи - це плазмово-спектрометричний аналіз, тобто процедура, що дозволяє визначити всі хімічні елементи у вашому організмі, а також токсичний вплив тяжких металів на організм.


DAO (імуноферментний тест для кількісного визначення деградації гістаміну) - це процедура, за допомогою якої досліджується схильність до різних видів алергії. За допомогою цього тесту можна завчасно запобігти алергічній реакції різного виду.

Тест на харчову непереносимість ImuPro - це процедура, яка допомагає визначити непереносимість деяких видів продуктів харчування (близько 272 продуктів). Тест, як правило, призначається при підозрі на целіакію, порушенні обмінних процесів, алергії та ін.


Аналіз крові INDAGO - це нанотехнологічний аналіз функціонального скринінгу обміну речовин і всіх систем організму. Цей аналіз дозволяє виявити різні патології на ранніх стадіях ураження, тобто виявлення патологічних клітин організму до клінічного прояву захворювання.


ДАО - це тест, що дозволяє визначити фермент діаміноксідази, який допомагає в руйнуванні гістаміну. Гістамін є одним з основних елементів, що викликають алергічні реакції, бронхіальну астму, різні захворювання шлунково-кишкового тракту і т.д.


Тест Ліпідген - це тест, що дозволяє визначити генні причини виникнення порушення обміну речовин і генний поліморфізм. Це унікальний диференціальний аналіз, який дозволяє виявити справжню причину збільшення рівня холестерину. Даний тест дозволяє розробити індивідуальну програму лікування для пацієнта.


Тест Ліпоскан - це тест, що визначає кількісний і якісний вміст холестерину в крові, а також фракцій і підфракцій ліпопротеїдів, відповідальних за виникнення атеросклеротичної бляшки. Так само цей унікальний тест дозволяє точно виявити ризик виникнення інфаркту та інсульту.


Генетичний паспорт і генодіагностіка - цей вид діагностики дозволяє визначити генотип людини і скласти її генетичний паспорт. Визначення генотипу у людини дозволяє виявляти схильність до певного захворювань задовго до його прояву, що дозволяє пройти необхідні профілактичні процедури вчасно.

Це далеко не весь перелік послуг у галузі функціональної діагностики, що надаються нашим центром. Все обладнання, на якому проводяться діагностичні процедури, високотехнологічне, надточне і нешкідливе для людського організму. Науково - медичний центр «НоуХауМед» сертифікований за світовими стандартами якості надання медичних та консультаційних послуг.

З усіх питань проходження будь-якого тесту, або ж з питань необхідності проходження тих чи інших тестів ви можете отримати безкоштовну консультацію за вказаними телефонами.

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code