«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Психодіагностика

Психодіагностика

ВІДЕО-КОМП'ЮТЕРНА ПСИХОДІАГНОСТИКА ТА ПСИХОКОРЕКЦІЯ, ЗАСНОВАНІ НА 3-Х НАУКОВИХ ВІДКРИТТЯХ! ПЕРШИЙ ОБ'ЄКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ПСИХОТЕРАПЕВТІВ І ПСИХОЛОГІВ

(результат не залежить від суб'єктивної думки досліджуваного).

  1. Встановлено закономірний зв'язок між коливальними процесами в мозку і психологічним типом людини. Зокрема, встановлено, що психологічний тип людини змінюється в залежності від ступеня узгодженості (когерентності) коливальних процесів в двох півкулях головного мозку людини.
  2. Встановлено закономірність відображення двох півкуль головного мозку на обличчі людини. Зокрема, встановлено, що стан півкуль відбивається головним чином у фазовому портреті обличчя людини (а не - у фізіономічному, як вважали раніше). Крім того, встановлено, що стан правої півкулі відбивається на правій стороні обличчя, а лівої - на лівій (а не - хрест на хрест, як вважали раніше).
  3. Встановлено властивість психофізіологічної саморегуляції людини на основі біологічного зворотного зв'язку. Зокрема, встановлено, що, якщо людина споглядає образне відображення двох півкуль свого головного мозку, то на основі біологічного зорового зворотного зв'язку відбувається синхронізація роботи двох півкуль (підвищення когерентності коливальних процесів в двох півкулях головного мозку).
  4. На основі встановлених закономірностей розроблені наукові основи психології, об'єктивна типологія, об'єктивні методи оперативної психодіагностики та психокорекції.

Відео-комп'ютерна психодіагностика та психокорекція за методом проф. Ануашвілі заснована на визначенні функціональної асиметрії двох півкуль головного мозку шляхом аналізу зображення обличчя людини, яке вводиться в комп'ютер за допомогою відеокамери. Комп'ютер визначає: 1) домінування одного з півкуль головного мозку на основі різниці амплітуд коливальних процесів, що відбуваються в правому та лівому півкулях і 2) ступінь узгодженості (когерентності) цих коливальних процесів між собою. За цим значенням комп'ютер відносить дану людини до одного із 49 психологічних типів і видає психологічну характеристику, професійну характеристику, прогноз поведінки в екстремальній ситуації, прогноз при погіршенні стану та рекомендації щодо гармонізації особистості.

Крім того, за допомогою відеокамери комп'ютер будує два нових обличчя людини. Один портрет складений із правих половин обличчя, інший - із лівих. Психоаналіз в даному випадку полягає у виявленні прихованих, підсвідомих почуттів на двох портретах та їх усвідомлення. Якщо людина одночасно споглядає ці два своїх обличчя і виявлені на них підсвідомі почуття, то на основі зорового біологічного зворотного зв'язку відбувається синхронізація роботи півкуль, психофізіологічна саморегуляція, стабілізуються психічні процеси, вирівнюються логічні та інтуїтивні здібності, підвищується ступінь гармонії особистості - ступінь психологічного захисту від життєвих потрясінь і хвороб. Слід зазначити, що в результаті такої психокорекції відбуваються також фізіологічні (фізичні) зміни: змінюється форма обличчя - обличчя стає більш симетричним, зменшуються психосоматичні розлади.

Одним із істотних переваг даного методу є можливість дослідження людини в минулому. Дослідження ранніх фотографій, починаючи із самого раннього дитинства, дозволяє виявити періоди психічних травм і динаміку розвитку розладів. При корекції, за допомогою синтезованих із ранніх фотографій портретів, відбувається відновлення кращого з колишніх станів. Людина повертається до своєї «життєвої програми», спостерігається процес омолодження (якщо людина передчасно постарішала в силу життєвих обставин). На метод отриманий медичний патент за заявкою № 2001109209 від 10.04.01.

Відео-комп'ютерна психодіагностика та психокорекція практично застосовується для управління персоналом і тренінгу фахівців у: Державній службі РФ (в / ч 33949), Генеральному штабі ЗС РФ, Державному унітарному підприємстві "Центр екстремальної медицини" Держтехкомісії при президенті РФ, Державному Митному Комітеті, ВВС -- Центрі підготовки космонавтів, МВС, МНС, а також для психодіагностики, психокорекції, психологічної сумісності та сімейної психотерапії: в медичних центрах та клініках в більш ніж 40 містах Росії і за кордоном, а також у космосі (МКС).

Приклади відео-комп'ютерної психокорекції (психофізіологічної саморегуляції):

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?