«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Центри » Центр діагностики

Діагностичний центр

Новий діагностичний центр являє собою об'єднану комплексну систему, яка забезпечує велику і багаторівневу діагностику всіх органів і систем людини у дорослих та дітей. Всі діагностичні заходи проводяться висококваліфікованими фахівцями з використанням новітнього обладнання за різними напрямками , що дозволяє досягати практично стовідсоткових результатів у точності встановлення діагнозів.

Всі методи , які застосовуються в нашому діагностичному центрі , вже підтвердили свою ефективність, надійність і безпеку, оскільки саме ці програми і методи успішно використовуються європейськими лікарями в останні роки. У центрі є найсучасніша функціональна та інструментальна база для дослідження організму людини і виявлення захворювань різних органів і систем.

У нашому діагностичному центрі ми робимо наголос на ранній діагностиці, для того, щоб виявити різні захворювання на ранній стадії їх розвитку . Для цих цілей передбачено наступні сучасні методи діагностування :

Неінвазивний метод – полягає   в проведенні діагностики всього організму , всіх складових його органів і систем за допомогою комп'ютера. Сюди входить і діагностика рідин в організмі без аналізів та уколів. За допомогою цього методу можна швидко і безболісно відобразити  повну картину загального стану організму людини.

Гемосканування являє собою унікальний метод, який дозволяє діагностувати стан імунної системи та обміну речовин в організмі. Це важливо у зв'язку з тим, що різні захворювання провокуються саме порушенням обміну речовин і ослабленим імунітетом. Для здійснення детального сканування досить мати всього пару крапель крові , оскільки сканування проводиться на новітньому темнопольному мікроскопі японського виробництва.

Біофотонне сканування всього організму і сканування шкірних покривів (аналізатор шкіри обличчя ) . За допомогою біофотонного сканера можна визначити рівень антиоксидантного захисту організму, а також індекс старіння. Цей апарат допоможе спостерігати за станом організму і здоров'ям його клітин. А сканер шкіри , за результатами проведеного сканування , дає повне і якісне визначення стану шкіри , виявляючи найдрібніші зморшки і відображуючи структуру шкіри. Після результатів діагностики шкіри підбираються правильні методи і засоби догляду за нею.

Діагностика захворювань на апараті КМЕ і УЗД (ультразвукова діагностика ) є на сьогоднішній день методами, які дозволяють провести найдосконалішу і повну діагностику організму , причому точність результатів досягає 100 %. За допомогою апарату КМЕ також можна виявити багато захворювань ще на самій початковій стадії , можна сказати « в зародку » , ще до появи клінічних ознак . На проходження процедури цієї унікальної діагностики піде 1-2 години і за цей час може бути отримана повна інформація про стан здоров'я людини

Генодіагностіка і складання генетичного паспорта являють собою новітні методи в діагностиці людського геному. Подібні унікальні діагностики дозволяють виявити різні патології генетичного характеру і дослідити схильність людини того чи іншого захворювання , що в свою чергу дає можливість здійснити завчасну профілактику захворювання. Адже всім відомо, що попередження захворювання є більш простим процесом , аніж пізніше витрачати багато коштів і часу на тривале лікування .

Ще одна відмінність в роботі нашого діагностичного центру від інших полягає в тому , що діагностична робота здійснюється виключно на новітньому обладнанні високого класу і за унікальними технологіями, які використовуються для обробки лабораторного матеріалу. Разом з стандартним переліком аналізів в центрі можливе проведення багатьох додаткових спеціальних аналізів.

Аналіз волосся на присутність мікроелементів. Цей аналіз застосовують для визначення наявності в організмі хімічних елементів і їх стану , а також з його допомогою визначається токсичний вплив на організм важких металів. Краще за все, з позиції науки, ці процеси можуть бути досліджені за структурою волосся. Проведення плазмово-спектрометричного аналізу волосся дозволяє зі стовідсотковою точністю визначити , наскільки людина сприйнятлива до певних захворювань.

Метод імуноферментного тестування , скорочено - DAO , дозволяє провести кількісне визначення деградації гістаміну , надаючи тим самим унікальну можливість перевірки організму на схильність до розвитку різних видів алергії , оскільки гістамін - це основний медіатор запалення , який виникає при алергічних реакціях. За допомогою цього тесту стало можливим виявлення деградації гістаміну та запобігання алергічних реакцій на різноманітні подразники.

Також в діагностичному центрі проводиться тестування на харчову непереносимість певних продуктів харчування. Воно призначається , насамперед, людям, які страждають на непереносимості різних продуктів харчування, що спостерігається при надмірній вазі або хронічних захворюваннях. Методика цього тесту розроблена в якості допоміжного інструменту при складанні різного роду дієт , оскільки хоча б тимчасове виключення несумісних продуктів сприяє поліпшенню здоров'я і загального самопочуття людини.

Аналіз крові за методикою Indago проводиться у формі функціонального скринінгу обміну речовин і всіх систем організму. Основною відмінністю цього виду аналізу є використання новітніх нанотехнологій в розшифровці отриманих результатів , а це дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях і на рівні ураження клітин в організмі. В скринінг так само включається аналіз крові на виявлення непереносимості їжі і визначення кількості та якості холестерину в крові.

Діагностичний центр активно використовує всі новинки в галузі медицини , спрямовані на раннє виявлення та попередження широкого спектру захворювань людини. Скористатися наданими центром послугами - значить подбати про своє здоров'я і якості життя.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code