«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Лікарі » Психолог

Послуги психолога, Київ

Уже давно й багато разів доведено - здоров'я людини багато в чому залежить від душевної рівноваги. Стреси, депресії, розлади вкрай негативно впливають на наш організм, викликаючи появу або стимулюючи розвиток цілого ряду серйозних захворювань, серед яких можна відмітити атеросклероз, імпотенцію, остеохондроз, цукровий діабет.

Саме тому психолог - це саме той лікар, який необхідний кожному з нас: його послуги допоможуть відновити душевне здоров'я.

У нашому наповненому стресами світі послуги психолога життєво важливі: з їх допомогою людина знатиме, як впоратися з депресією, дратівливістю, моральної втомою, як побороти свої комплекси, як рости в особистісному плані.

Більше того, сучасний лікар має можливість широко використовувати досягнення психодіагностики та психокорекції, що дозволяє не тільки виявити проблеми, травми і психосоматичні розлади, але й вилікувати їх. Прийом у професіонала - це перший крок до оздоровлення та омолоджування організму.

Регулярні консультації психолога необхідні співробітникам держслужб, військових сил, Держтехкомісії президента, митниці, МНС, МВС, тобто людям, які працюють в найважливіших галузях і сферах. Це найкращий доказ необхідності візитів до психолога - хороший лікар обов'язково подбає про душевне здоров'я пацієнта і єфективно вирішить його моральні проблеми.

Причому записатися на консультацію варто як при явних, так і при прихованих проблемах: якщо ви часто відчуваєте нервові розлади і негативні емоції, варто розібратися в собі і своєму житті, тим більше що в Україні є фахівці, здатні вам допомогти.

Наш медичний центр готовий запропонувати вам послуги психолога

Для українців відкриті клініки по всій країні: у Києві, Львові та Одесі. І кожна з них - це повноцінний медичний центр, в якому пацієнту нададуть професійні послуги психодіагностики та психокорекції.

Скажемо без перебільшення і удаваної скромності - сьогодні про «НоуХауМед» можна почути тільки хороші відгуки і, звичайно, це пояснюється низкою об'єктивних причин:

  • Моральне та фізичне здоров'я пацієнта на першому місці для лікарів центру - кожна консультація і будь-який прийом спрямовані на виявлення проблеми та її якнайшвидше вирішення. При цьому лікар «НоуХауМед» - це людина, якій можна сміливо довірити всі свої переживання; це професіонал, до якого хочеться прийти на прийом. Лікування завжди проходить у відкритій, теплій, дружній атмосфері, що дуже важливо.
  • Кожен кабінет центру обладнаний кращою апаратурою, що допомагає домагатися позитивних результатів. Кожна клініка «НоуХауМед» володіє комплексом відео- і комп'ютерної техніки, яка дозволяє проводити комплексне оздоровлення і вчасно розсіяти всі страхи, тривоги, стреси в житті пацієнта, повертаючи йому душевну гармонію.
  • Центр визнає тільки прогресивні та ефективні методи лікування - психодіагностику та психокорекцію. З однієї сторони, ці методики спираються на величезний практичний і теоретичний досвід, з іншої - підтримуються сучасним обладнанням. Тому всі аналізи фахівців точні, кожен звіт містить максимум корисної інформації, на основі чого можна вибудувати найбільш результативний спосіб фізичного та морального оздоровлення.

Записуйтеся на прийом - професійний психолог центру вирішить всі ваші моральні проблеми, позбавить вас від стресів і комплексів.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code