«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 

Одитинг

Чи бувало у Вас таке, що, прочитавши мудру книгу, послухавши хорошу лекцію чи просто, отримавши слушну пораду, Ви погоджувалися із запропонованими істинами, можливо навіть збиралися щось змінити у своєму житті і нічого не робили? Розгляньте накопичений Вами багаж знань - чи багато чого Ви дійсно застосовуєте на практиці, здатні застосувати? Що Вам заважає?

В дійсності, Ви володієте набагато більшими здібностями, ніж використовуєте реально. Ці здібності стримуються різноманітними розумовими бар'єрами. Ці бар'єри є прихованими, невідомими для Вас повністю або частково, тому їх так складно або навіть неможливо розпізнати і подолати самостійно. За допомогою одитингу можна виявити ці розумові бар'єри і звільнити особистість від них. Було виявлено, що ці розумові бар'єри складаються з різноманітних моментів болю, несвідомого, втрат і емоційних криз, які індивідууму довелось пережити.

Одитинг полягає в тому, що індивідуума спонукають поглянути на його власний всесвіт, відшукати і розпізнати для себе різні помилки і неприємності, які відбулися в минулому.

Будь-які труднощі, яких індивідуум зазнає і які заважають досягнути успіхів у житті, владнати свої проблеми, моделюючи і створюючи своє майбутнє, приймаючи рішення про свої наміри, плануючи свої дії і завершуючи їх - всі вони можуть бути вирішені за допомогою одитингу. Використовуючи одитинг можна також відновити здоров'я.

Давайте розглянемо  докладніше.

Кожна людина проходить через життя свідомо і несвідомо підбираючи "картинки".

Якщо Ви попросите, щоб хтось описав квітку, він фактично міг би побачити картинку квітки в своєму розумі. Він міг би також згадати колір і запах квітки. Це - розумовий образ-картинка. Це те, що реально містить наш розум - досвід, впорядкований у вигляді образів-картинок.

Розум людини складається з двох частин.

Перша - це аналітичний розум. Тут знаходиться інформація, дані, які Ви можете аналізувати, використовувати для вирішення проблем, переглядати досвід минулого, порівнювати з сьогоденням і будувати плани на майбутнє. Ви можете туди додавати інформацію і можете її видаляти звідти. Це те, що знаходиться під контролем індивідуума, тобто Вашим контролем.

Наприклад, слухаючи прогноз погоди, Ви дізнаєтеся, що завтра з ранку буде дощ. Але, прокинувшись вранці і виглянувши у вікно, Ви спостерігаєте там прекрасну сонячну погоду. Ви порівнюєте ці дані і визнаєте, що прогноз виявився помилковим і, йдучи на вулицю, залишаєте свою парасольку вдома.

Інша частина розуму - реактивний розум. Це та частина розуму, яка працює виключно на основі механізму "стимул-реакція", і яка не підпорядковується вольовому контролю людини.

Напевно Ви зустрічали людину, яка боялась виходити на сцену або виступати перед великою кількістю людей. Досить часто трапляється, коли людина виходить перед групою, хоче щось сказати, і як тільки він це робить - голова його порожніє, йому нічого сказати, нічого не приходить в голову. І виникає величезна кількість реакцій - тіло починає тремтіти, з'являються піт на руках, сухість в роті, серце починає прискорено битися. Це приклад роботи реактивного розуму - коли ми говоримо "я все розумію, але нічого не можу зробити" - це те, що знаходиться поза свідомим контролем індивідуума.

У реактивному розумі знаходяться розумові образи-картинки, які містять біль і несвідоме, загрозу будь-якій стороні життя людини (не лише фізичну, яка полягає в необхідності мати їжу і дах). Незважаючи на те, що людина може не усвідомлювати цього, його розум продовжує записувати все сприйняте і зберігати у вигляді образів-картинок все, що з ним відбувалося. Біль і несвідоме не дають йому можливості з легкістю і без примусу викликати ці картинки з минулого і керувати ними.

Тому з'являються всі нераціональні, нелогічні, дурні вчинки, фіксовані ідеї та стани - те, що людина не може з легкістю змінити за своїм бажанням, а можливо навіть не усвідомлює, що це вимагає змін. Вона живе з якою-небудь фіксованою ідеєю - "всі жінки стерви" або "всі чоловіки-козли", і вважає свою правоту най-найвірнішою, не помічаючи, що цим самим отруює своє життя і позбавляє себе багатьох задоволень.

Окрім того, коли людина знаходиться в несвідомому або напівнепритомному стані через фізичну травму, хворобу, наркоз, алкоголь чи наркотики, або вона знаходиться під впливом емоційного шоку - його аналітичний рівень сприйняття того, що відбувається знижується або відсутній взагалі. В такому стані людині може бути нав'язана як навмисно, так і випадково, будь-яка команда, думка чи позиція, і це згодом буде сприйматися індивідуумом як його власні думки або рішення або, у критичних випадках, як нав'язливі "голоси", або внутрішній голос, який вимагає , щоб людина вчиняла так чи інакше.

Це відбувається як в гіпнозі - людину вводять в несвідомий стан і тепер вона знаходиться під владою гіпнотизера, який вселяє їй різноманітні думки, ідеї, вчинки. Навіть коли людину повертають  назад, до свідомості, вона все ще продовжує перебувати під владою навіяних йому думок, хоча і не підозрює про це. Існує безліч книг, де це описано. Наприклад, в одній з них пригадується випадок, коли гіпнотизер навіював пацієнтці, що на майбутній вечірці, коли годинник проб'є дванадцять, вона зніме свою туфлю, наллє в неї воду і поставить туди квіти. Природно жінка не пам'ятала нічого зі сказаного гіпнотизером. Але в зазначений час вона проробила все навіяні їй дурні дії, і що найдивніше, спробувала їх розумно виправдати, не погоджуючись з тим, що це звичайна дурість. Тобто вона, перебуваючи для стороннього спостерігача в цілком усвідомленому стані, просто сліпо слідувала командам, навяні їй гіпнотизером.

Коли ж обставини призводять людину до часткової або повної несвідомості - гіпнотичними фразами стають будь-які слова, які хтось сказав поруч. Наприклад - реальний випадок з жінкою, яка чотири рази намагалася покінчити життя самогубством, і невідомо чим би закінчилися ці наполегливі спроби, не будь їй своєчасно надана допомога професійним одитором. Під час одитингу було виявлено вислів "я нікому не потрібна", яку вимовила медсестра в момент, коли жінку оперували, і вона перебувала під наркозом. Ця ненароком кинута фраза стала для жінки нав'язливою думкою і ледь не призвела до фатального завершення, якби вчасно не втрутився професійний одитор. Звичайно, існують і менш драматичні речі, але жодна з них не зробила життя людини легше.

Окрім того, рестимулюючими факторами стають не лише  слова, а й будь-які сприйняття і відчуття, які отримав людина під час інциденту, незалежно від того, усвідомлювала вона аналітично ці сприйняття чи ні.

Наприклад: жінка падає від удару. Вона втрачає свідомість. Її штовхають, кажуть, що вона удавальниця, що вона дурна і постійно змінює свою думку. При цьому перевертається стілець. На кухні тече кран. Знадвору, на вулиці, проїжджає машина. Запис випадку, який зберігається тепер у її свідомості, містить послідовність всіх цих сприйнять: зорового, звукового, дотикового, смакового, запаху, органічного відчуття, почуття кінетики, положення суглобів, вмісту вологи в організмі тощо.

Цей запис буде містити: повний набір слів, сказаний їй тоді, коли вона була без свідомості з інтонацією і емоцією в голосі, звук і відчуття першого та наступних ударів, дотик підлоги, відчуття і звук перевернутого стільця, органічне відчуття удару, можливо, смаку крові у неї в роті або будь-який інший наявний смак, запах нападника і запахи в кімнаті, звук мотора проїжджаючої машини і шелест шин тощо.

Потім будь-яке нагадування вмісту запису випадку в навколишньому середовищі буде активізувати біль і несвідомість запису (відповідно до сили активатора), жінка буде відчувати себе "дурепою", змінювати свою думку, не розуміючи чому, а все через те, що інформація про походження цього буде закрита від неї болем і несвідомістю, які відбулися в цьому інциденті.

Практично у кожної людини в житті траплялися кризи або втрати, події, хвороби, після яких вона відчуває себе якоюсь пригніченою, нещасною, і вже не може отримувати таке ж задоволення від життя, як раніше. Вона ніби обмежує себе. Ці переживання продовжують її переслідувати. Незважаючи на те, що вони залишилися в минулому, вони продовжують впливати на людину в його теперішньому житті.

Тут же, в реактивному розумі, містяться переживання і стреси пренатального періоду і родові травми.

Окрім того, багато проблем індивідуума походять з  минулих життів. При цьому немає необхідності просто вірити у факт їх існування - Ви можете виявити ці спогади у себе, коли будете досліджувати своє минуле під одитингу. Коли людина отримує реальні спогади з минулих життів, вона усвідомлює, що це відбувається саме з ним. Наприклад,  скажімо, Петро Іванов (51 рік, інженер, одружений, двоє дітей, зріст 178 см, вага 81 кг), пригадує випадок, коли він впав з велосипеда у віці 5 років. Він розповідає про це, маючи на увазі те, що це сталося саме з ним, хоча в той час його фізичний і соціальний вигляд був повністю відмінний від теперішнього. Під час сеансу одитингу він пригадує, як в 1535 році його повісили за конокрадство, він знову має на увазі, що це сталося з тією ж особою, якою він є і зараз, з тією лише різницею, що тіло, яким він тоді володів, більше не існує. Щоправда тоді його звали НЕ Петром Івановим, а Пепе Гонзалесом, і сталося це все в часи завоювання Мексики.  Він знає, що саме так і відбулося. Ця особистість, це вічна духовне істота, яка не живе і не вмирає, а бере собі тіла (які живуть і вмирають), щоб грати в свої ігри.

Стан людини значно поліпшується і його здібності підвищуються, коли він знаходить справжнє джерело своїх проблем і справжні бар'єри. Якщо ми обмежимося пошуком виключно тимчасових інтервалів нинішнього життя людини, ми можемо так і не дістатися до цих справжніх перешкод.

Наприклад, якщо в одній з минулих життів людина впала з коня і скрутила собі шию, то в цій він може відчувати деяку тривогу або інші незрозумілі відчуття при вигляді коня. Якщо ми будемо шукати джерело проблеми в цьому житті, ми можемо так і не знайти його.

В якісь критичні моменти свого життя людина прийняла рішення не до кінця усвідомлено, заплуталась, намагаючись розв'язати якусь проблему, вчинила дії, про які шкодувала згодом так і не знайшовши шляху їх виправити, можливо, він навіть не до кінця зрозумів, чому він так вчинив.

Зараз це являє собою дуже заплутаний клубок незавершених переживань, невірних рішень, думок, нав'язаних і з дурості прийнятих ідей, страхів, невирішених проблем.

З чого почати це все розплутувати, як знайти хвостик, за який слід потягнути? Та так, щоб не вийшло ще більшої плутанини?

В цій нелегкій справі помічником для одитора є Е-метр - спеціальний прилад, зконструйований за принципом гальванометра шкіри. За його допомогою реєструються навіть незначні зміни опору тіла, яке зазнає впливу оточуючих його електромагнітних полів. Коли людина контактує з зарядженою областю на своєму відрізку часу, це позначається на навколишньому його електричному полі, а це викликає реакцію стрілки Е-метра. Таким чином, одитор знаходить ті дотичні, з якими людина може контактувати і готова працювати. Під час просування в одитинг, здібності людини будуть зростати і його здатність долати все більш і більш важкі перешкоди також буде збільшуватися. Це як у дитячій грі, коли з навалених гіркою сірників треба обережно витягувати одну за однією так, щоб не звалилася вся гірка. У цьому плані одитинг не є черговою формою невизначеного психічного обстеження, і ця техніка - "екологічно чиста" - тобто, ризик виявитися заваленим важкими спогадами, зміненими станами, всіма тими проблемами, з якими людина просто не готова працювати, зведений практично до нулю.

Загальний принцип одитингу полягає в тому, що "людину звільняє істина". Ніхто краще за саму людину не знає, що з ним не так і що стримує його здібності і свободу. Одитор лише вміло спрямовує увагу людини і спонукає його поглянути на його власний всесвіт і знайти свої відповіді і свої істини.

Процеси одитингу дуже різноманітні і спрямовані на різні аспекти життя індивідуума. Робота ведеться покроково, від простіших речей до складніших.

Повна оптимальна послідовність цих кроків називається "Міст до повної свободи". Хоча в основі його лежить давня концепція - шлях через прірву незнання до більш високого рівня - Міст відображає абсолютно нову систему. Він умовно розділений на рівні ("Сходи"), на кожному з яких ведеться робота над конкретним аспектом життя. Всі разом вони охоплюють найбільш фундаментальні основи життя і свідомості.

На схемі Моста представлені точні етапи одитингу і навчання, які необхідно пройти для досягнення вершин досконалості, потенційно притаманних людині як духовній суті. Оскільки Міст побудований за принципом поступовості, просування відбувається впорядковано і передбачувано.

Техніка одитингу дозволяє вивести на світло те, що міститься в реактивному розумі і зробити його частиною аналітичного досвіду індивіда. Крім того, картинки з реактивного розуму часто закривають і роблять недоступним навіть аналітичні записані сприйняття. Одитинг допоможе Вам віднайти ті спогади, які здавалися відсутніми або недоступними.

Одитинг не має нічого спільного з гіпнозом, коли людину навмисно занурюють у несвідоме, і гіпнотизер намагається щось там знайти, а потім витлумачити і нав'язати людині своє бачення причини його проблем. Під час одитингу підтримується максимально високий рівень усвідомлення людиною того, що відбувається, одитор допомагає людині вивести на світло горезвісне "підсвідоме", розібратися з цим і зробити частиною усвідомленого досвіду.

Під час одитингу людині ні в якому разі не нав'язуються "думки", "відповіді" або "вирішення", не даються "поради" і не коментується стан - чужі ідеї завжди більшою чи меншою мірою є помилковими, тому що вони не є Вашими і порушують Вашу природну цілісність. Коли Ви усвідомлюєте свою істину, Ви відчуєте неймовірний емоційний підйом і цей досвід СВОБОДИ Ви ні за що не захочете проміняти на жодну "авторитетну" думку.

Дізнайтесь більше за телефонами : + 38 044 2333987, + 38 066 3125862, +38 067 4408586, +38 063 2333987.

 

Вартість одитингу дивіться на сторінці "Ціни".

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?