«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Про нас » Історія центру

Історія центру

З 1991 року, працюючи лікарем - терапевтом, Олена Станіславівна Шевченко, спостерігаючи пацієнтів із надмірною вагою, прийшла до висновку, що проблема надмірної ваги несе в собі масу захворювань. Щоб викоренити захворювання - необхідно було вирішити проблему надмірної ваги.

Працюючи над цією проблемою в державній поліклініці і не знаходячи підтримки та розуміння з боку керівників, Олена Станіславівна Шевченко прийшла до висновку, що допомогу треба шукати серед людей.

У 1993 році, отримавши позитивні результати в цьому напрямку, вона вирішила надати форму організації вже створеному колективу лікарів і медичних сестер. Важкі роки роботи та оформлення документів, поїздки з Одеси у Київ, черги на прийом, розмови, переконання та докази отриманих результатів принесли свої плоди.

У 1995 році, пройшло реєстрацію і отримало ліцензію на право медичної практики підприємство ТОВ «НоуХауМед», місто Одеса. Наш медичний центр розмістився в приміщенні на вулиці Дерибасівська в поліклініці № 6, де і був впроваджений перший унікальний, який не має аналогів у світі, метод емоційно-стресової психотерапії (кодування) за методом російського вченого академіка Сергія Смєлова для лікування надмірної ваги.

У 1995 році будівлю поліклініки № 6 було продано, і ми переїхали на вулицю Троїцька 38, в поліклініку № 5, де і знаходимося в даний час. У 1995 році вперше в Одесі були встановлені і успішно застосовані в нашому медичному центрі апарат очищення кишечника «Colon-Hydromat I - II (Німеччина). В даний час ми є навчальною базою, де проходять стажування лікарі та медсестри для роботи на цьому обладнанні.

У 1997 році було відкрито Київський філіал ТОВ НоуХауМед в будівлі поліклініки № 2 Шевченківського району м. Києва (вул. Пимоненка 10а).

У 1999 році була вперше впроваджена в Україні наукова концепція діагностики й лікування надмірної ваги і обмінних процесів в організмі німецької компанії FormConcept, яка дозволяє уникнути відомого ефекту йо-йо, тобто повернення ваги після його зниження.

Гармонійно розвиваючись, ми впроваджували новітні методики дієвої допомоги людям. У 2003 році було впроваджено метод визначення антиоксидантного захисту та індексу старіння, біофотонний сканер. Це врешті-решт призвело до заслуженого визнання з боку держави та міжнародних організацій. У 2004 році підприємство ТОВ НоуХауМед отримало нагороду «Краще підприємство України 2004 р» у номінації «Медицина та охорона здоров'я».

У 2005 році медичний центр «НоуХауМед» отримав сертифікат якості та найвищої кваліфікації Європейського центру досліджень (м. Брюссель, Бельгія). У зв'язку з цією подією відбувається реорганізація «НоуХауМед» у підприємство «НоуХауМед - Україна» і перенесення головного офісу в м. Київ.

У 2006 році у зв'язку із закінченням договору оренди медичний центр переміщається на вул. Анни Ахматової, а потім на вул. Тимошенко, де він і знаходиться в даний час. У жовтні 2008 року відбувається відкриття філії в м. Ромни, Сумської області, на батьківщині Олени Станіславівни Шевченко.

У 2008 році відбувається реорганізація медичного центру, у зв'язку з чим підприємство отримує назву «Науково-медичний центр НоуХауМед». Також у 2009 році відбувається відкриття філій у Львові та Дніпропетровську.

Життєвим кредо Олени Станіславівни і всього колективу медичного центру НоуХауМед є постійне навчання та допомога людям. Ми хочемо бачити кожну людину на цій планеті здоровою і щасливою. І вся діяльність нашого центру спрямована саме на реалізацію цієї мети.

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code