«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 

Детокс

«Чисте тіло» - стан, який досягається за допомогою програми, спрямованої на очищення організму - програми детоксикації.

Що включає в себе програма детоксикації?

Програма детоксикації або  Детокс  включає:

  •     щоденну розминку;
  •     регулярне відвідування сауни 60-70 - градусної температури.
  •     приймання вітамінів.

Як діє програма?

Програма допомагає людині звільнитися від згубного впливу шкідливих продуктів або інших токсинів. У період проходження програми, людина поступово очищається від обтяжливих речовин, від того, що заважає її організмові повноцінно функціонувати. У процесі очищення відбувається відновлення пригноблених раніше функцій організму і активізація всіх систем організму (система кровообігу, обмін речовин, нервова система), а поліпшення самопочуття - зайве тому підтвердження.

Найчастіше людина може фізично відчути, як виводяться токсини з його організму. Наприклад, в сауні - піт, який виділяється організмом може набути неприємний запах (запах хлорки, або інших речовин, які виводяться з організму).

Час, необхідний для проходження програми: 2-3 тижні по 5 годин на день.

Відгуки тих, хто пройшов програму детоксикації в Києві

Віталій Т.

«Спочатку я не дуже вірив, що програма очищення зможе мені допомогти. На першу процедуру я йшов з твердою впевненістю, що Детокс - марна трата грошей і часу. Однак незабаром я зрозумів, наскільки сильно помилявся - я відчув в собі перші зміни: раптом зникло безсоння, настрій став відмінним. Такі зміни зацікавили мене. З кожним днем, моє тіло все більше наповнювалося легкістю, зникли головні болі, незабаром я відчув, що можу дихати вільно, посміхатися і радіти життю! Так я зрозумів, що моє тіло повністю очищене від шкідливих речовин ».


Ольга З.

«Це класна програма! Страшенно рада, що дізналася про неї і пройшла її!  Чесно, я навіть не могла припустити, що мій організм може містити в собі таку кількість всього шкідливого. Детокс - це щось неймовірне! До програми включено сауну і я думала, що пропотівши, і токсини вийдуть з організму. Я розраховувала, що покращиться шкіра, колір обличчя, але про те, що почистили ще й внутрішні органи я навіть не думала! Дуже класно! А які відчуття, мій організм тепер дуже вдячний мені, я це відчуваю. Спасибі всім! »


Тетяна К.

«Після закінчення програми очищення в мене знову виникло бажання жити, спілкуватися, працювати. Всі виникаючі проблеми більше не можуть вплинути на мене та на мої життєві цілі, особистий психолог, також помітив мої зміни. Найнесподіванішим для мене стало те, що моє спілкування з оточуючими, яке раніше зводилося до нуля, раптом різко активізувалося! Мені тепер хочеться заводити нові знайомства, а колеги по роботі виявилися приємними людьми. Приємно відчувати, що тіло чисте, навіть фізичні навантаження більше не викликають негативних емоцій ».

Олександр С.

«Детоксикація організму допомогла мені зрозуміти, що моє життя чудове. Я зрозумів, наскільки раніше помилявся щодо себе. Можна сказати, що я полюбив своє тіло і себе. Депресії, безсоння - я забув, що це?! Тепер я зберігаю гарний настрій навіть в погану погоду, все непотрібне, все дурні думки про безнадійність і відсутність сенсу в житті, пішли з моєї голови, напевно, вийшли разом з токсинами. І взагалі, тепер все Супер! »

 

 

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?