«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Продукти

Купити продукти для здоров'я

Давньогрецький лікар, відомий своїми клятвами, Гіппократ якось сказав: «Ми - це те, що ми їмо». І дійсно, здоров'я людини починається, насамперед, з правильного харчування.

Основа здорового харчування

В першу чергу, це проростки - жива їжа в будь-який час року. Сьогодні вчені вже не залишають сумнівів про користь проростків - навіть пара ложок цього продукту перед робочим днем здатна дати стільки енергії, скільки Ви б не отримали і від великої порції звичайної їжі.

Ось уже кілька тисяч років людина вживає мікроводорості Spirulina platensis. В районах Південної Америки і Африки, де росте ця рослина, люди вже давно знають про корисні властивості спіруліни і тому вживають в їжу.

Сік Ноні, до складу якого входить величезна кількість поживних речовин, необхідних організму людини. Саме тому він по праву вважається продуктом, який входить до складу здорового і правильного харчування.

Мескит - традиційний продукт в індіанців, що виростає в Центральній Америці. Цей порошок дуже солодкий з легким горіховим смаком і нотками карамелі. Мескит містить вітаміни та мінерали, які сприяють стабілізації рівня цукру в крові.

Біологічно Активні Домішки (БАД)

Крім продуктів харчування, які мають лікувальні властивості, науково-медичний центр «НоуХауМед» рекомендує використовувати біологічно активні домішки. 

Ламінін - це унікальний препарат, що поєднує в собі 22 види амінокислот, вітаміни, мінерали і, головне, фактор росту фібробластів. Препарат створений з інгредієнтів, які на 100% відповідають вимогам якості та безпеки.

Ветом - це препарат, який містить корисні бактерії. Вони живуть в грунті і на землі, раніше вони потрапляли в наш організм через овочі та фрукти разом з пилом, але зараз екологія порушена і багато видів знищені. Але, наш організм не втратив потреба в корисних організмах, тому був створений пробиотик серії Ветом, який постачає організм корисними бактеріями, зміцнюючи імунітет.

Компанії-виробники

Xooma Worldwide створює нові покоління домішок, які увібрали в себе всі кращі дослідницькі розробки. Ця продукція допомагає людям стати здоровіше та прекрасніше.

Happyco (Хеппіко) - це абсолютно нова терапевтична концепція, що торкається багатьох комплексних питань, з якими стикаються наші клітини. Лінія продукції компанії Хеппіко (яка продається під брендом Пахира) має справу з кожним питанням виключно індивідуально. Ця 100% натуральна терапія представлена у формі нової запатентованої Орогранули.

Компанія Nu Skin випускає на ринок ексклюзивні, інноваційні продукти, ефективність яких очевидна. Ця торгова марка сприяє на покращення життя в світі.

Energy Diet - це продукти харчування, але, на відміну від звичайних продуктів, вони мають форму коктейлів, які мають збалансований склад і комплекс ферментів, що сприяють відмінному травленню.

Кораловий Клуб (Coral Club International) - міжнародна компанія, що пропонує природні збагачувачі води та харчування, які відрізняються високою якістю. За цими продуктами стоять роки досліджень наукових лабораторій. Весь товар Коралового клубу не має побічних ефектів, наркотичного впливу, звикання, сумісний один з одним і з препаратами традиційної медицини.

Компанія Agel також працює у сфері створення біологічно активних домішок. Це суміші вітамінів, мінералів і трав, що доповнюють здоровий спосіб життя і що дають додаткову енергію, необхідну в сучасному житті і не мають побічних дій хімічних стимуляторів.
Біодобавки SUPER DIET добре переносяться і поєднуються один з одним. Це прекрасний допоміжний засіб при спільному застосуванні з препаратами традиційної медицини. Продукція не містить гормонів та антибіотиків, не дає побічних ефектів, повністю засвоюється організмом.

Gano eWorldWide - це приголомшливо ефективне рішення проблем зі здоров'ям як дорослих, так і дітей. Пропоновані комплекси з ganoderma lucidum - повністю натуральні, без будь-яких побічних ефектів.

Коригуюча білизна

При рішучій налаштованості скинути зайві кілограми, обмежуватися одним лише правильним харчуванням - невірно. Коригуючи процеси організму, підживлюючи своє тіло потрібними вітамінами та мінералами, не варто забувати про зовнішній вигляд.
Коригуюча білизна Танатекс. Пані відчувають себе набагато впевненіше і красивіше, якщо надягають тягне білизну. Завдяки йому можна приховати всі недоліки фігури, зробити фігуру стрункішою, надіти той одяг, який би вони навряд чи наважилися одягти без коригуючоï білизна.

Якісна білизна Valento виготовляється з нейлону, поліаміду і бавовни. Структура тканини спочатку володіє терапевтичним ефектом. Крім того, при виготовленні білизни використовують бавовняну ластку, а внутрішній шар роблять з натуральних тканин, щоб не порушувалося нормальний кровообіг, а шкіра продовжувала дихати. Саме тому якісне білизна повністю виключає виникнення подразнення і неприємного запаху.

Особливості коригуючоï нижньої білизни YOUNEED це, насамперед, комплексний склад тканини, яка виготовлена з використанням останніх досягнень високонаукових технологій. Вона поєднує переваги різних видів матеріалу.

Сертифіковані продукти для здоров'я

Всі препарати пройшли сертифікацію. Ми продаємо тільки якісні продукти, тобто купуючи у нас, можна не боятися, що ви придбаєте підробку.
При виготовленні комплексів використовуються тільки натуральні якісні екстракти рослин, які привозяться з понад 30 країн.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code