«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Кінезіологія

Кінезіологія

Прикладна кінезіологія - МЕТОД ЛІКУВАННЯ СТРЕСІВ І ЕМОЦІЙНИХ ПОРУШЕНЬ

Є.П. Сіроштан, кафедра мануальної терапії РГМУ

Повсякденні проблеми і форс-мажорні ситуації місцевого значення не лише позбавляють нас душевного спокою, але й здатні істотно зашкодити нашому здоров'ю. Численні дослідження свідчать, що емоції, такі як нервове напруження, страх, жах, тривога, хвилювання, гнів, злість, лють, ненависть, збільшують вироблення в нашому організмі гормонів стресу - адреналіну і кортизолу.

А якщо стрес набуває хронічної форми, то підвищена кількість цих гормонів присутня в нашій крові постійно! Тоді буквально всі клітини нашого організму живуть під пресингом гормонів стресу! Знижується рівень життєвої енергії! Будь-яка хвороба народжується у вигляді проблеми на енергетичному рівні, ця проблема може існувати багато років до прояву у вигляді фізичної хвороби. Загальне зниження життєвої енергії тіла призводить до енергетичного дисбалансу на його різних ділянках. "Всі хвороби від нервів!" В цьому "немедичному" вислові є частина "медичної" істини.

Наші медичні книги та популярна література, а також телевізійні передачі перенасичені описами симптомів і причин різних хвороб.

1. Остеохондроз хребта, болі в спині, болі в попереку, болі між лопаток, головні болі, болі в шийному відділі хребта. А скільки страждань приносять,  часом нестерпно гострі болі в суглобах, болі в плечовому або тазостегновому суглобах, які тривають роками, - і, як наслідок, - артрози!

У чомуж  причина?

В організмі людини, схильної до хронічного стресу, мимоволі напружуються деякі групи м'язів, отже, інша група м'язів проявляє себе функціонально слабкою. Це  і викликає біль в напружених м'язах, відповідальних за роботу  суглобів. А при подібному достатньо тривалому стані згодом розвивається таке небезпечне захворювання, як артроз суглобів.

2. Головний біль.

У чому причина?

Як вже згадувалося вище, в стані стресу, під час нервової напруги, ми мимоволі напружуємо м'язи шиї, а це, в свою чергу, викликає головний біль.
Хвилювання провокує у нас порушення процесу дихання, що призводить до спазму грудної діафрагми та до кисневого голодування мозку.

Коли ми нервуємо, організм виробляє меншу кількість знеболюючих речовин, так званих нейротрансмітерів, і тоді будь-який біль ми відчуваємо набагато сильніше, ніж він насправді є.

3. Часті застуди.

У чому причина?

Під час хронічного стресу починають вироблятися особливі білки, які за своєю природою повинні перемагати віруси. Але, якщо ніяких вірусів на даний момент у вас немає, то енергія молекул цієї речовини залишається невитребуваною і прямує зовсім в інший бік: вона починає дратувати слизову носоглотки. Ось чому тривалий конфлікт в сім'ї або на роботі може набути симптомів сильної застуди, а на підготовлений грунт з часом приєднаються і бактерії, і віруси, і грибки; коли подібний стан доволі тривалий -  згодом розвиваються хронічні бронхолегеневі захворювання або хронічні захворювання носоглотки.

4. Шкірні запалення.

У чому причина?

Наш організм так влаштований, що на стрес відповідає продукуванням різних речовин, яких в нормальному стані він не виробляє. Це нейропептиди, які викликають розпухання шкіри і свербіж.  Саме це може стати передумовою до виникнення екземи, псоріазу або кропив'янки. Нервове напруження тягне також гормональні зміни, які призводять до себореї, до утворення вугрів і комедонов, до облисіння (алопеції).

5. Проблеми травлення.

У чому причина?

Шлунково-кишковий тракт людини за кількістю нервових закінчень не поступається спинному мозку. Ось чому ця частина організму особливо гостро реагує на атаку гормонів стресу (адреналіну і кортизолу) і дає збій. В результаті сильне переживання обертається для вас діареєю або запорами.

Що робити?

За останні роки з'явилися і продовжують з'являтися нові препарати, нові методики лікування, але, на жаль, кількість хронічних хворих не зменшується! Хворі люди іноді самостійно намагаються знайти вихід з ситуації, болючої ситуації, тому що втомилися ходити по чисельних кабінетах та медичних центрах, шукаючи полегшення від своїх страждань. І якщо десь вдається хоча б відсотків на п'ятдесят-шістдесят змінити ситуацію в кращу бік, це вже вважають за щастя, навіть незважаючи на те, що захворювання повертається через певний час.

Будь-яка хвороба починається зі зниження життєвої енергії.

Якщо це зниження життєвої енергії продовжується тривалий час або відбувається досить швидко, то певний орган (чи органи) тіла стане мішенню для хвороби. Саме тоді і починаються болі в спині, болі в попереку, болі між лопаток, головні болі, болі в шийному відділі хребта,  часом нестерпно гострі болі в суглобах, остеохондроз хребта, артрити і артрози дрібних і великих суглобів і т . д, погане самопочуття, життя без радості -. так і до депресії недалеко!

Існує думка, що захворювання може зароджуватися у вигляді проблеми на енергетичному рівні, ця проблема може існувати багато років до прояву у вигляді фізичної хвороби. Загальне зниження життєвої енергії тіла призводить до енергетичного дисбалансу на його різних ділянках.

Коли ми бачимо життєрадісну і енергійну людину, яка йде по вулиці, або просто усміхнену людину, ми мимоволі обертаємося і з подивом дивимося на нього, як на рідкісне явище. А це ж нормальний стан! Виходить все навпаки: нормально - це ходити мляво, зсутулившись, не посміхатися, хворіти і весь час перебувати в процесі лікування ! (А не в процесі профілактичних заходів, які підтримують здоров'я), вмирати від хронічних дегенеративних процесів, страждати від різного болю тощо. Більшість чоловіків боїться, що рано чи пізно у них відбудеться серцевий напад, на грунті придуманих страхів (або фізичної або розумового перевантаження) виникне імпотенція. А також більшість з нас боїться захворіти на рак або іншу важку, не виліковну хворобу! Але якщо вдасться уникнути цих страшних діагнозів, то все одно бояться стати в літньому віці жертвою артриту або артрозу, діабету, гіпертонії, сліпоти або розумового розладу!

Сьогодні профілактика, на жаль, є, як правило, вторинною.

Звертаються до лікарів лише після того, коли вже відбувся серцевий напад, аби уникнути другого, і т.д. Що ж робити? Як можна більш точно діагностувати захворювання, стрес?

Як розпочати первинні профілактичні заходи, щоб жити не хворіючи?

При первинній профілактиці проблема вже знаходиться на енергетичному рівні, але ще відсутні патологічні зміни в органах, а це означає, що хвороби ще можна запобігти і відновити енергетичний дисбаланс.

Що робити, коли хвороба вже проявилася?

Існує методика діагностики захворювань, стресів, всіляких страхів тощо, методики прикладної кінезіології - це і профілактичний підхід до захворювань (коли хвороба ще не проявилася), і лікувальний підхід (індивідуальний підхід до кожної людини). Причин захворювань багато, але у кожної людини була своя проблема, з якої і почалося захворювання.

Як визначити цю проблему?

Ця проблема визначається лікарями - фахівцями, які володіють методиками прикладної кінезіології, що дозволяє вчасно діагностувати захворювання або енергетичний дисбаланс.

В прикладній кінезіології комплексно оцінюється єдність емоційних, хімічних, структурних, енергетичних порушень при будь-яких захворюваннях.

В кожному конкретному випадку ці порушення виявляються за допомогою м'язового тестування. Використовуються взаємозв'язки м'язів з внутрішніми органами, хребцями, енергетичними меридіанами (каналами). Лікар знаходить ту дисфункцію, усунення якої призведе до одужання всього організму, це не лікування окремих симптомів.

М'язове тестування - це відповідь нервової системи пацієнта на будь-який вплив лікаря або препарату, тобто інструмент зворотного зв'язку з організмом.

Відповідно призначається лікування:

  •     1) препаратами (алопатичні або гомеопатичні засоби) із застосуванням діагностики за методиками прикладної кінезіології (м'язове тестування);
  •     2) лікування голкотерапією (вирівнювання енергетичного дисбалансу, зняття стресів, лікування емоційних проблем) з застосуванням діагностики за методиками прикладної кінезіології (м'язове тестування);
  •     3) лікування методами мануальної терапії та методами остеопатії із застосуванням діагностики за методиками прикладної кінезіології (м'язове тестування).

А які симптоми здоров'я?

Можливо, люди просто не знають або забули, що це - бути здоровою людиною?

З чого починається хвороба? Як розпізнати початок захворювання? Що робити, щоб остеохондроз хребта, болі в спині, різні болі не поверталися, а краще б взагалі не виникали?

ЗДОРОВ'Я - це:

  •     Повне вивільнення тіла від болю та від розумового розладу.
  •     Найбільш повне вираження всіх здібностей людини, її гармонійний стан.
  •     Досконала взаємодія тіла, розумової енергії і духовної сили.
  •     Краса тіла, чистота помислів, висока життєва енергія, стан щастя жити, працювати, вчитися, любити і т.д.

Це стан, коли людина живе в гармонії з природою, гармонійна і досконала у своїй природі, тілі й душі, у відносинах з іншою людиною і Богом. Ось тоді можна сказати, що людина ЗДОРОВА!

В такому стані звичайний рух - щастя, задоволення!

Людина просто світиться зсередини і зовні, вона чиста, міцна, сильна, життєрадісна. Її обличчя чарівне, очі, райдужна оболонка, білки випромінюють щастя і дивовижну прозорість! Вона рада просто  дихати і бачити красу, яка її оточує! Всі колишні "задоволення": алкоголь, кава, стимулятори, мікстури, пізні години, розкіш - стають прикрим сном, настає пробудження - все повертається на свої місця, набуває цілісності і приносить радість!

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?