«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
 • Київ
 • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Кардіодіагностика

Кардіодіагностика

В Медичному центрі «НоуХауМед» передбачено комплексний підхід з питань кардіодіагностики захворювань серця для своїх пацієнтів. Для точних результатів і Вашої зручності ми застосовуємо декілька видів кардіодіагностики.

Кардіодіагностика (діагностика серця) на апараті «кардіовізор-06С».
Апарат кардіовізор-06С заснований на неінвазивному методі експрес-контролю стану серця.

Переваги методу: 

 •     Кардіодіагностика займає менше хвилини, при цьому навіть не потрібно знімати одяг з пацієнта.
 •     Апарат дозволяє вже на ранніх стадіях визначити патології та хвороби.
 •     Результат обстеження виводиться на монітор комп'ютера у вигляді 3D-картинки серця пацієнта і комп'ютерних аналітичних даних.
 •     Апарат простий у використанні, кардіодіагностика не викликає неприємних відчуттів у пацієнта.

Результати обстеження ретельно фіксуються, пацієнт отримує розгорнутий медичний висновок про результати діагностики, окрім того, результати дослідження заносяться в базу даних, що дозволяє при наступній діагностиці виявити зміни.

Діагностика серцево-судинної системи на апараті Endo-PAT200.

Апарат Endo-PAT200 за допомогою неінвазивного методу визначає функціональні відхилення ендотелію. Ендотелій - це клітини, що покривають внутрішню поверхню судин, які забезпечують повноцінне функціонування серцево-судинної системи. Ендотеліальна дисфункція є самою ранньою стадією серцево-судинних захворювань.
 

Переваги методу:

 •     Повне і ретельне дослідження стану клітин ендотелію.
 •     Комплексне обстеження серцево-судинної системи і розгорнуте медичний висновок за його підсумками кардіодіагностики.
 •     Дослідження апаратом Endo-PAT200 проводиться за допомогою чутливих датчиків, закріплених на подушечках пальців пацієнта, це дозволяє виявити не лише вже існуючі захворювання, а й робити прогнози про можливі ризики розвитку захворювань серця.

 

Діагностика захворювань серця за Холтером.

Кардіодіагностики за Холтером проводиться за допомогою спеціального приладу, який реєструє показання діяльності серцево-судинної системи (ЕКГ, АТ). Під час діагностики від пацієнта вимагається  лише фіксація свого стану в спеціальному щоденнику.

Переваги методу:

 •     Безперервна фіксація даних, що дозволяє простежити динаміку роботи серцево-судинної системи.
 •     Мобільність приладу   дозволяє пацієнтові проводити діагностику в домашніх умовах і займатися звичними справами.
 •     Запис даних на комп'ютер дозволить проаналізувати і встановити діагноз на підставі всього комплексу даних.

Кардіодіагностика за методом Холтера - поєднує в собі звичні і нові методи: запис даних проводиться звичним методом - за допомогою датчиків, але передача цих даних та їх обробка проводиться вже із застосуванням телемедицини.

Телемедицина - це новий напрямок в медицині, який дозволяє отримати будь-яку консультацію фахівця не відходячи від комп'ютера. Тому, якщо Вам необхідна консультація професійного фахівця з Києва - наш медичний центр з радістю надасть Вам таку можливість.

Діагностика серцево-судинної системи передбачає наявність різноманітних методик. Вони пов'язані з цілями, які переслідує пацієнт:

 •     Експрес-кардіодіагностика на апараті кардіовізор-06С дозволяє визначити порушення в роботі серцево-судинної системи;
 •     Endo-PAT200 визначає відхилення в роботі серця і судин і дозволяє прогнозувати здоров'я серця на підставі отриманих даних;
 •     Кардіодіагностика захворювань серця за Холтером фіксує всі зміни роботи серця і дає повну картину захворювання, вказує на причини погіршення самопочуття і так далі.

Правильне лікування і Ваше здоров'я безпосередньо залежать від якісної кардіодіагностики, тому комплексне обстеження серцево-судинної системи - необхідний захід при встановленні діагнозу.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?