«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
 • Київ
 • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Лікарі » Педіатр

Послуги професійного педіатра, Київ

Педіатр – це лікар, який допомагає вашим малюкам стати здоровими і щасливими

Що може бути важливішим, ніж високий рівень спеціаліста та людські якості при лікуванні дітей? - Нічого. Але відмінним доповненням до цього переліку для лікаря педіатра будуть:

 • Новітнє обладнання, що дозволяє проводити точну діагностику певного захворювання або всього організму.
 • Ефективні методики лікування захворювання.
 • Взаємодія з фахівцями інших профілів.
 • Прийнятні ціни.

У нашому медичному центрі «НоуХауМед» ви знайдете все необхідне для виявлення причин захворювання, для його усунення та повного зцілення.

З нашими фахівцями ваша дитина завжди буде здоровою та щасливою, а відповідно, і ви разом з нею. Педіатр здійснює не тільки:

 • Запланований прийом здорових дітей, з метою профілактичного огляду (за віком).
 • Видачу довідок (про епідемічний стан, в басейн, дитячий сад або школу).
 • Направлення на здачу аналізів (крові, калу, сечі, посівів).
 • Консультацію та лікування при виникненні скарг і гострих захворювань.
 • Спостереження та лікування хронічних захворювань.

 Але й пропонує вам додаткові процедури:

 • Сканування «живої крові» (гемосканування). Це процедура, що дозволяє виявити певні патології в обмінних та імунних процесах організму всього лише по декількох краплях крові. Сканування проводиться на японському мікроскопі, що допомагає виявити всі наявні в організмі відхилення і попередити виникнення нових захворювань. Така процедура буде цікава навіть дітям, адже на екрані вони зможуть побачити свої клітини, їх роботу і рух. Лікар наочно зможе вам показати і пояснити, як певна кількість, форма і колір часток впливає на здоров'я різних систем вашого організму.
 • Діагностика хвороб на апараті КМЕ і ультразвукова діагностика (УЗД). Це процедура, яка допомагає виявити хворобу на будь-якій стадії з точністю до 100%. Тривалість процедури не перевищує двох годин, але гарантує абсолютно вірні результати, які дозволяють як попередити розвиток хвороби, так і вжити необхідних заходів з лікування.
 • Аналіз волосся на мікроелементи. Ця процедура дозволяє визначити схильність до конкретних захворювань всього лише по одній волосині. Завдяки такому методу можна скласти повну картину дефіциту, або надлишку хімічних елементів в організмі, спрогнозувати несприятливий розвиток можливих захворювань і вчасно вжити заходів щодо їх усунення.
 • Корекція зору апаратним методом. Новий апарат «стимулятор зору» допомагає не тільки лікувати всі види захворювань очей і слабкого зору, але й використовувати це в цілях профілактики багатьох проблем. До того ж, вправи на даному апараті позитивно  впливають на імунну та нервову систему, значно покращують зір, пам'ять, розумові здібності, призводять до досягнення внутрішнього спокою і гармонії.
 • Масаж. Різні види масажу дозволяють кожному підібрати потрібний, з урахуванням медичних показань і побажань пацієнта. В руках професіонала така складна процедура, як масаж, здатна коригувати захворювання, а також впливати на взаємодію всіх систем організму кращим чином. Масаж можна використовувати, як для профілактики, так і для безпосереднього лікування. Кожна програма і вид масажу підбираються індивідуально.
 • Психокорекція. Така процедура допомагає побачити минуле і сьогодення людини, зокрема, її психологічні проблеми, та їх причини. Психокорекція дозволяє працювати з людьми, впливаючи на їх підсвідомість і усуваючи «недоліки», позбавляючи від проблем і труднощів. Дана процедура дозволяє розкрити в собі сильні сторони і ліквідувати слабкі.
 • Послуги психолога. Така процедура дозволяє знайти відповіді на важливі питання, краще зрозуміти себе і налагодити контакти з конфліктуючою стороною. Психолог при допомозі душевної розмови стабілізує ваш емоційний стан, побачить проблеми «з іншого боку» і знайде оптимальне рішення - вихід зі складної ситуації, що склалася.
 • Програма лікування надмірної ваги - Формед. Ця процедура позбавить вас від злощасних кілограмів раз і назавжди. Адже надмірна вага не тільки породжує зовнішній непривабливий вигляд, але й призводить до появи та розвитку багатьох важких захворювань. А це особливо небезпечно для дітей. Дана програма була розроблена в Німеччині, але затребувана вона не тільки в Європі, а й в країнах СНД. Це новий, дійсно ефективний і досить швидкий метод, який представляє собою цілу систему, що спрямована на зниження ваги і повне оздоровлення всього організму.

Якщо вам потрібна кваліфікована консультація чи огляд, ви завжди можете записатися на прийом за вказаними контактами або через форму на сайті.

Ви не знайшли потрібної уваги, дбайливого ставлення та професійного вирішення проблем зі здоров'ям у педіатра у звичайній поліклініці?

Ви бажаєте своїй дитині найкращого?

Ви вважаєте, що щасливий малюк - здоровий малюк? - Ми повністю з вами згідні!

Записуйтеся і негайно приходьте до нас!

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code