«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Сканування крові / гемосканування.

Сканування крові / гемосканування.

Сканування крові проводиться на темнопольному мікроскопі (Японія) за допомогою діагностичного комплексу. На підставі сканування крові робиться висновок: про стан обміну речовин (жирового, білкового, вуглеводного, фосфорно-кальцієвого), який залежить від роботи підшлункової залози, печінки та інших органів, і порушення якого може призвести до анемії, атеросклерозу, подагри, остеопорозу; про стан імунітету; про дисбактеріоз кишечника.

Кров - це внутрішнє середовище організму, через яку здійснюються захисні реакції, надходження кисню і поживних речовин у кожну клітину організму, видалення побічних продуктів обміну речовин, підтримується гомеостаз, тобто стабільність внутрішнього середовища організму.

Тому дослідження живої краплі крові, яка є своєрідним "дзеркалом" організму, може дати надзвичайно важливу інформацію про стан нашого здоров'я, а також про можливі його порушення в майбутньому.

Не так давно вчені прийшли до висновку, що більш точні характеристики може дати не кількісна, а якісна оцінка формених елементів крові і плазми.

Фазово-контрастна мікроскопія - передовий метод діагностики живої краплі крові, зображення якої передається на екран монітора комп'ютера за допомогою цифрової телевізійної камери, підключеної до мікроскопу, і може бути захоплене та збережене у стандартному графічному форматі (*. jpg) або записане у вигляді ролика, який зможе переглянути фахівець і обстежуваний пацієнт. Наочність такого методу набагато вище, ніж довгі стовпці цифр або абзаци тексту.

На підставі сканування живої краплі крові визначається:

1. Статус еритроцитів, їх рухливість в плазмі, ступінь агрегації (склеювання в "монетний стовпчик") і сладжування (утворення безладної, суцільної агрегації). Аналізуючи стан тромбоцитів, лімфоцитів і лейкоцитів, можна визначити активність імунної системи і здатність організму до самовідновлення, а також патологічні зміни складу крові, що призводять до розвитку багатьох захворювань.

2. Наявність кристалів холестерину, цукру, сечової кислоти, тощо, включаючи дріжджову і бактеріальну інфекцію.

3. Стан рідкої частини крові (плазми), ступінь її чистоти, наявність або відсутність мікроорганізмів, фізіологічних (холестерин) та / або патологічних включень.

На основі аналізу клітин крові і плазми визначаються різні, вже існуючі, відхилення у стані здоров'я та / або схильність до виникнення нових.

Спектр діагностики захворювань дуже широкий і дозволяє зробити висновок про стан обміну речовин (жирового, білкового, вуглеводного, фосфорно-кальцієвого), який залежить від роботи підшлункової залози, печінки; про порушення, які можуть призвести до анемії, атеросклерозу, подагри, онкологічних захворювань; про стан імунітету і дисбактеріоз кишечника, наявність в організмі паразитів.

При нестачі в організмі вітамінів групи В, фолієвої кислоти та заліза на екрані монітора можна побачити окремо розташовані округлі еритроцити різних розмірів. Про наявність в організмі вільних радикалів, що вражають клітини крові, свідчить наявність еритроцитів, які мають ушкодження у вигляді "обкусаних" країв.

У стані майже суцільного склеювання (сладж) еритроцити виконують свою функцію лише на 10%, тобто організм не отримує у достатній кількості поживних речовин, вітамінів, кисню, з клітин не виводяться шлаки. Звідси - поганий сон, втома, в кінцевому підсумку - синдром хронічної втоми, ослаблений імунітет і ряд супутніх захворювань.

Сканування крові проводиться в два етапи. На першому етапі відбувається первинний забір крові (достатньо всього однієї краплі), яка досліджується під мікроскопом. Перед проведенням аналізу бажано протягом 2-3 годин утриматися від прийому їжі. Під час дослідження за бажанням пацієнта робиться відео запис або запис на DVD картини досліджуваної під мікроскопом крові. Хід дослідження коментується професійним лікарем.

Через 30 хвилин після прийому продуктів Міжнародного Коралового Клубу (1 склянка води з ALKA MINE, мікрогідріном або асиміляторами) проводиться повторне дослідження краплі крові в якості наочного прикладу швидкої та активної дії продукції на організм пацієнта. Пацієнт бачить, як змінюється його кров, а ступінь змін - розклеювання еритроцитів, відновлення їх форми і розміру, активізація лейкоцитів, руйнування кристалів - говорить про наявність резервів самовідновлення або про глибину занедбаності здоров'я, що підказує лікарю, яку програму і як довго слід приймати для того, щоб виявлені зміни не перетворилися на незворотній діагноз.

Можливо, такий наочний для пацієнта аналіз внутрішнього стану організму змусить переглянути усталені звички і традиції, щоб вчасно зупинити хворобу.

Після закінчення дослідження відеокасета або DVD видається пацієнту. При проведенні аналізу гарантується дотримання гігієни та чистоти аналізу, а також нерозповсюдження отриманої під час аналізу інформації.

Ціну на гемосканування дивіться на сторінці "Ціни".

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?