«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика

Діагностика

Диагностика організму

Вислів «Хворобі легше запобігти, аніж лікувати» давно відомий кожному і є аксіомою. І все ж переважна більшість людей звертається за кваліфікованою медичною допомогою лише тоді, коли щось болить і турбує.

Щоб допомогти організму впоратися з недугом, надзвичайно важливо правильно і своєчасно розпізнати його, а також встановити максимально точний діагноз. Здавна цілителі помітили, що зміни у внутрішніх органах організму тягнуть за собою певні зовнішні прояви: змінюється стан шкіри, нігтів, волосся, райдужної оболонки ока. Одні хвороби мають подібні прояви, інші (захворювання ендокринної системи, онкологічні захворювання тощо) протягом довгого часу можуть не давати явно про себе знати, проявляючись неспецифічними симптомами (слабкість, стомлюваність), яким мало хто приділяє увагу.

Діагностика організму – це процес встановлення діагнозу, опису сутності хвороби та стану конкретного пацієнта. Від правильного діагнозу, в кінцевому рахунку, залежить успіх подальшого лікування. Якщо раніше лікар при постановці діагнозу керувався лише скаргами хворого і його оглядом, то сучасна медицина зробила крок надзвичайно далеко в медико-діагностичних дослідженнях організму.


Комп'ютерна діагностика організму

Неінвазивна (без проникнення всередину організму) діагностика – це унікальний спосіб, що дозволяє отримати вичерпну інформацію про стан організму за якихось півтори години.

Неінвазивна діагностика організму показана всім без винятку категоріям людей, включаючи дітей і людей похилого віку, оскільки є нешкідливою, абсолютно безболісною, а також не викликає опромінення. Даний метод дозволяє виявити негативні зміни в організмі на самих ранніх стадіях розвитку з точністю до 90%.

Комп'ютерна діагностика організму має незаперечні переваги в порівнянні з іншими методами (УЗД, рентген, томографія):

- позбавляє пацієнта від необхідності проходити обстеження у всіх спеціалістів і здавати десятки лабораторних аналізів, що надзвичайно заощаджує час і гроші;

- дослідженнями охоплюються всі без винятку системи організму, проводиться аналіз крові, виявляються інфекції і алергени;
- пацієнт отримує кольорову картинку органів, на якій зображені відхилення і зміни, перераховані діагнози та рекомендації з лікування, пропонується курс лікування за допомогою медикаментів.

Діагностика методом сканування живої краплі крові

Дана методика дозволяє оцінити стан організму по одній краплі крові.

Кров - транспортна система організму, яка доставляє кисень і поживні речовини до кожної клітини організму, виводить продукти метаболізму і вуглекислий газ. Дослідження крові дозволяє визначити стан елементів крові, зробити висновок про стан обміну речовин, імунітету, про наявність дисбактеріозу, наявність в плазмі бактерій, паразитів, грибів і т.д.

Здійснюється сканування методом мікроскопування в темному полі. Кров збільшується в 1800 разів, мікроскоп з'єднується з камерою, що виводить зображення на монітор, а також дозволяє здійснювати відео-і фотозйомку об'єктів.

 

Біофотонний сканер

Антиоксиданти - речовини, що сповільнюють процес окислення в організмі. Антиоксиданти запобігають дії вільних радикалів на здорові клітини організму, захищаючи їх і перешкоджаючи старінню. Чим більше антіоксідантовх в організмі - тим краще він захищений.

Рівень антиоксидантів в організмі можна виміряти за допомогою біофотоного сканера, що дозволяє при їх нестачі своєчасно вжити заходів у вигляді повноцінної оздоровчої програми.


Сканер шкіри

Отримати повну інформацію про стан шкіри і кваліфіковано підібрати засоби по догляду за нею можливо на підставі приладу сканер для шкіри ProDerm. Система аналізує знімки шестити ділянок шкіри обличчя і визначає показник діспігментаціі, зміни текстури шкіри, пор, ступінь появи зморшок.

Підсумки тестування дозволяють обрати найбільш ефективний догляд за шкірою обличчя, максимально продовжити її красу і молодість.


Діагностика із застосуванням апарата «КМЕ»

Ще один дієвий спосіб отримати повне обстеження організму – це діагностика захворювань із застосуванням медапарату «КМЕ». Принцип дії даного методу полягає у фіксуванні показань електромагнітного поля людини і порівнянні їх з еталонними показниками здорової людини. Відхилення фіксуються і аналізуються.

Діагностика дозволяє досліджувати весь організм, не вимагаючи додаткових і дорогих лабораторних досліджень, виявляти не тільки гострі і хронічні захворювання, а й захворювання на стадії розвитку, виявляти присутність в організмі вірусів, глистів, грибів та інших паразитів, давати оцінку рівню насиченості організму досліджуваного мікроелементами і вітамінами.

Одночасно апарат дає можливість підібрати лікарські препарати, розробити програму індивідуального харчування, виготовити гомеопатичні препарати і лікувати виявлені захворювання з використанням спектрів хвильових характеристик.


Генетичний паспорт

У майбутньому основою лікування захворювань стане генетика. Вона дозволяє виявити схильність організму до захворювання ще до його прояву і тим самим запобігти розвитку, вчасно вживши заходи профілактики.

Генотип залишається незмінним протягом життя людини, його можливо визначити в ранньому дитинстві. І якщо вплив деяких несприятливих факторів можливо усунути (куріння, екологічна обстановка, інфекції), то генотип відноситься до постійних факторів ризику. Володіючи інформацією про генетичну схильність організму, сучасна медицина здатна коригувати негативний прояв спадковості. До захворювань, продиктованих генетичною схильністю, відносяться, зокрема, серцево-судинні захворювання.

Докладніше про генодіагностики.


УЗД (ультразвукова діагностика)

Мабуть, найпоширенішим способом неінвазивної діагностики є метод УЗД. Сучасна апаратура дозволяє досліджувати за допомогою ультразвуку всі без винятку органи. Результативність УЗД тим вище, чим вище професійні якості лікаря, який проводить дослідження. Висока кваліфікація дозволяє оцінити результати досліджень на високому діагностичному рівні.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?