«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Лікування ожиріння

Лікування ожиріння

ПРОГРАМА зниження надмірної ваги КОМПАНІЇ FORMMED HEALTHCARE AG (Кронберг, Німеччина).

Програма успішно розвивається на Європейському ринку близько 10 років. Реалізується за принципом «Кабінет під ключ». Це навчально-технологічний та комерційний комплекс, що включає в себе:

  • Технологію лікувального процесу, в тому числі - спеціальні методики;
  • Діагностичне обладнання, що дозволяє інтерпретувати дані обстеження і динамічного спостереження, видати рекомендації конкретному пацієнту;
  • Спеціалізовані продукти для дієтичного (лікувального та профілактичного) харчування (система живлення від FormConcept ®);
  • Семінари для фахівців, навчально-методичні матеріали та інше.

Принципово нова наукова концепція зниження надмірної ваги FormConcept ® розроблена Німецьким товариством наукових досліджень, Асоціацією дієтологів Німеччини та компанією FormMed Healthcare AG. Програма FormConcept ® логічно поєднує в собі новітні наукові дані та накопичений практичний досвід. Завдяки спеціальним методикам Програми, нормалізується «інсулінове дзеркало», що є необхідною передумовою для скорочення жирової тканини. При цьому пацієнт не голодує і не піддає свій організм стресу. Завдяки програмі FormConcept ® та її спеціальними методиками корекції ваги цілеспрямовано спалюється жир і збільшується вміст м'язової маси. Одночасно з цим пацієнти навчаються правильному харчуванню.

Унікальність Програми - в тому, що вона дозволяє уникнути відомого Йо-йо ефекту (повернення ваги тіла до початкового рівня після припинення дієти) а також «спалювати» жирову тканину, зберігаючи (і збільшуючи!) при цьому обсяг активної м'язової маси. Так як саме обсяг активної м'язової маси в організмі визначає рівень обміну речовин, то ці показники строго контролюються лікарем у процесі лікування. В результаті - не тільки «скидаються» зайві кілограми і поліпшуються пропорції тіла пацієнта, а й активізується обмін речовин. Динаміка показників, отриманих за допомогою спеціального діагностичного обладнання, дозволяє вчасно проводити корекцію харчування і фізичної активності та підтримувати рівень обміну речовин в організмі конкретного пацієнта на такому рівні, щоб зберігалися оптимальними індекс маси тіла та склад тканин його організму (перш за все - за рахунок збереження оптимального обсягу активної м'язової маси). Для збереження м'язової маси створені спеціальні продукти. В основу виробництва продуктів покладені принципи ортомолекулярної медицини.

Програма відноситься до розряду неінвазивних технологій динамічного спостереження та оцінки стану пацієнтів.

Навчально-методичний блок: включає навчальні семінари, методичні та навчальні матеріали, керівництва для лікарів і пацієнтів та інше.

Дієтичний блок: це спеціалізовані продукти для дієтичного (лікувального та профілактичного) харчування, що використовуються в процесі лікування із застосуванням спеціальної методики корекції режиму та структури харчування пацієнта. Одним з таких продуктів є спеціальний дієтичний продукт (для лікувального і дієтичного харчування) Vital-Formel, що містить повний спектр натуральних амінокислот, вітамінів, мікроелементів та мінеральних речовин, а також баластних речовин (інулін). Відмінна особливість Vital-Formel - повна відсутність цукру. Vital-Formel із успіхом застосовується не тільки для зниження маси тіла, але і в багатьох Фітнес-і Боді-Білдінг програмах для збільшення обсягу активної м'язової маси. Асортимент Vital-Formel - 10 різних смаків продукту (ягідний, фруктовий, спаржа, картопля, капучіно, шоколад). Зробити харчування більш різноманітним і повноцінним дозволяють також марципанові безкалорійні батончики Dolche-Vital і бульйон FormDrink.

Комерційний блок: програма реалізується в медичних установах, оздоровчих центрах на комерційній основі і дає можливість додаткового заробітку для лікарів. Проблеми зниження надмірної ваги та раціонального харчування хвилюють більшість людей, і такі послуги користуються попитом.

У нас ви можете придбати біоімпедансний аналізатор складу тканин організму компанії FormMed.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?