«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Лікарі » Психотерапевт

Лікар психотерапевт, Київ: консультації, послуги.

Психотерапевт - це фахівець, який зобов'язаний вміти діагностувати, а також лікувати різноманітні психосоматичні захворювання. Лікар психотерапевт повинен мати чудову освіту і широкий кругозір.

Коли слід записатися на консультацію до психотерапевта

Звертатися до фахівця слід, якщо ви:

  • Відчуваєте, що вам складно впоратися з накопиченими душевними переживаннями;
  • Чи відчуваєте, що вам необхідно поділитися з кимось своїми проблемами, отримати пораду і підтримку;
  • Переживаєте, що відносини з оточуючими вас людьми набувають поверхневого характеру;
  • Важко переживаєте розрив з коханою людиною або, навпаки, не можете відшукати другу половинку.

Список вище перерахованих проблем аж ніяк не повний. Внутрішні переживання і стрес, навіть часті захворювання можуть стати приводом для звернення до досвідченого психотерапевта.

Послуги психотерапевта у медичній клініці

Лікар психотерапевт спільно з вами проведе аналіз ситуації, що склалася, допоможе відшукати вихід з цього замкнутого, як вам може здатися, кола. Упевнитися в своїх силах і зрозуміти, чому склалася така ситуація, вам допоможе Оксфордський тест. Цей тест відкриє ваші сильні сторони і допоможе розібратися у вашому внутрішньому світі.

Якщо вам важко спілкуватися з колегами і ви не можете відкритися для нових знайомств, то цей тест допоможе вам відшукати впевненість в собі і навіть позбавитися від деяких захворювань.

Стан тривоги або напади паніки, нез'ясовні фобії - всі страхи і переживання, які йдуть з глибин підсвідомості, ліквідуються за допомогою процесингу. Процесинг - це звернення людини до глибин свого внутрішнього Я і відновлення контакту з ним.

Крім цього, психотерапевт проводить процедури психодіагностики та психокорекції. Як і будь-які інші психотерапевтичні процедури, психодіагностика та психокорекція спрямовані на відновлення душевної рівноваги та вирішення внутрішніх проблем людини.

Медичний центр «НоуХауМед» пропонує послуги приватного висококваліфікованого психотерапевта. Для вашого комфорту і економії часу прийом лікаря психотерапевта ведеться згідно попереднього запису.

 

Сексоголізм та порноманія

Сексоголізм і порноманія - психологічні залежності. Мають одне походження - підвищене лібідо. Однак, як кажуть сексопатологи, "є дві сторони медалі: одна - яку пацієнт активно приховує, і інша - яку він активно хоче показати".

Ігроманія

Ігроманія або лудоманія або геймблінг - одна з поширених нехімічних «маній», котра за своєю руйнівною дією на психічне здоров'я людини впевнено займає трете місце після наркоманії та алкоголізму. Якщо у випадку останніх ми маємо справу з психоактивними речовинами, які створюють психо-фізичну прив'язку у пацієнта, то в даному випадку все набагато нібито... простіше, проте, з іншого боку, набагато складніше.

Кавоманія

За офіційною статистикою МОЗ України, 76.7% людей, які страждають на захворювання серцево-судинної системи, "бавилися" надмірним кавуванням, чи це випадково? Як доводить практика - зовсім ні. Сам напій, безумовно, чудовий, проте, як і у випадках з іншими залежностями, надмірна кількість обов'язково має наслідки для людини, і не лише для неї, нажаль ...

Лікування залежностей

Лікування алкогольної (в.т.ч. Послуга з виведення з запою вдома, з подальшим терапевтичним супроводом пацієнта та членів його родини, у разі відмови від лікування кризова пси-інтервенція БЕЗ відома хворого, психологічна та медикаментозна із застосуванням гомеопатичних препаратів «Колме», «Кристалін» та ін..), нікотинової, ігрової (всі види гемблінга та лудоманії, он-лайн ігри), сексоголізму і порно-манії, переїдання і булімії, еректильної дизфункціі, депресій, фобій, логоневрозу, посттравматичних стресових розладів, психосоматичних захворювань, невротичних розладів і пограничних станів

Алкогольна залежність

Алкоголізм - одне з найбільш поширених захворювань нашого часу ... За статистикою близько 40 (!) тисяч наших співвітчизників щорічно вмирає від цієї страшної недуги. Наша країна впевнено лідирує в Європі за рівнем дитячого алкоголізму, кожен третій українець має ознаки першої стадії алкогольної хвороби. Щодня і скрізь ми з вами бачимо брудну роботу «пляшки з косою», найгірше коли зустрічаємося з нею у себе вдома ...

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code