«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
 • Київ
 • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Аналізи » Кардіограма

Кардіограма

Кардіограма (електрокардіограма) - це вид діагностичного дослідження серця, точніше, крива скорочень серцевого м'яза, що друкується на папері при реєстрації серцевого ритму, шляхом зчитування даних з приладу, електрокардіографа або інших спеціальних вимірювальних приладів.

Кардіограма дозволяє виявити різні порушення роботи серця. Адже такі захворювання як ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарду, атеросклероз, стенокардія, ревмокардит або гіпертонічна хвороба найточніше визначається за допомогою кардіограми. Простіше кажучи, практично будь-які порушення роботи серцево-судинної системи можна виявити або простежити в динаміці за допомогою кардіограми.

Такий вид діагностики як кардіограма значно відрізняється від інших стандартних процедур за рахунок того, що це єдиний "аналіз" який не приносить досліджуваному ніяких незручностей і ніякого болю. Кардіограма абсолютно безпечна, тому як не піддає людину опроміненню радіацією на відміну від УЗД, МРТ, КТ, рентгена і тому подібне процедура зняття даних кардіограми дуже проста. Людина розташовується на кушетці, після чого до її зап'ястків, і щиколоток прикріпляються електроди з проводками.

Усі проводки сполучені з мініатюрним апаратом, з якого і виходить стрічка з даними роботи серця.

Кардіограму багато лікарів вважають своєрідним "тайником" людського організму, тому як кардіограма містить в собі дуже багато корисної для медиків інформації: частоту сердечних скорочень, загальний стан серцевого м'яза, загальний стан серцевих клапанів і багато що інше. Саме тому багато лікарів радять регулярно проходити кардіограму людям:

 • що займається, важкою фізичною працею,
 • схильних до впливу частих стресів,
 • із слабким здоров'ям
 • із спадковістю до серцево-судинних захворювань
 • курцям
 • з високими показниками холестерину і цукру
 • з серцево-судинними захворюваннями
 • гіпертонікам
 • метеозалежним.

Так само при деяких захворюваннях навіть у абсолютно здорових людей збільшується навантаження на серце у декілька разів, що у свою чергу за відсутності своєчасного виявлення, може привести до розвитку захворювань серця. Для того, щоб це не сталося, необхідно періодично проходити діагностику роботи сердечного м'яза. Адже за останніми даними статистики одне з лідируючих місць займає рівень смертності внаслідок захворювань серцево-судинної системи.

До того ж не слід забувати, що значна кількість людей померлих від захворювань серцево-судинної системи ще не досягла і 45 років, тобто віковий поріг цього виду захворювань значно знижується.

У медичному центрі "НоуХауМед" є великий вибір діагностичних засобів, що вже встигли успішно зарекомендувати себе у світовій медичній практиці. Одним з таких інноваційних засобів в області кардіологічної діагностики є інноваційний комплекс "Кардіовізор-06С". Він займає лідируючі позиції в області неінвазивної діагностики серця, залишаючи тим самим електрокардіографи у далекому минулому.

Комплекс "Кардіовізор-06С" дозволяє провести повне дослідження серця, при якому можна визначити схильність пацієнта до деяких видів захворювань серця. Так само за допомогою цього комплексу лікарі дуже оперативно можуть спостерігати динаміку і ефективність призначеної терапії.

"Кардіовізор-06С" дуже популярний не лише тому, що він високо точний і ефективний, але і тому, що діагностика серця, що проводиться з його допомогою, займає менше однієї хвилини, і при діагностуванні навіть не вимагається знімати одяг. Усього лише за секунди комплекс " Кардіовізор-06С" визначає функціональний стан серця, заснований на унікальному комп'ютерному розрахунку і 3D-візуалізації, і в цей же час він прораховує кількісну оцінку вірогідності кардіологічних патологій у пацієнта.

Завдяки тому, що цей комплекс заснований на комп'ютерних розрахунках, з його допомогою в медичному центрі "НоуХауМед" лікарі кардіологи підтримують комп'ютерну базу цих пацієнтів, простіше кажучи, базу портретів серця.

Якщо вас турбують болі в серці, то ми наполегливо рекомендуємо вам зробити кардіограму, а найефективніше, кардіодіагностику, за допомогою комплексу "Кардіовізор-06С". Адже це дозволить лікареві отримати більшу кількість даних про ваше серце, що у свою чергу допоможе запобігти розвитку серцево-судинних захворювань.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся в наш консультаційний центр або запишіться на прийом до фахівця нашого центру.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code