«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Процедури » Програма очищення (детокс)

Програма очищення (детокс)

Шкідливі речовини, які оточують нас і стали вже частиною нашого життя, руйнують організм людини. Уникнути згубної дії пестицидів, токсинів та інших речовин, можна лише повністю ізолювавши себе від світу.

На перший погляд детоксикація - не настільки важлива, але це тільки так здається, адже отруєння організму людини шкідливими речовинами є дуже великою проблемою.

Токсини отруюють організм людини.

За результатами незалежних досліджень було встановлено, що різні хімічні елементи, небезпечні для організму людини, накопичуються в організмі протягом життя.

Одним із прикладів є короткостроковий прийом наркотичних речовин, навіть коли людина припиняє прийом наркотиків, все одно вони ще дуже довго продовжують отруювати організм людини. Людина вже вільна від залежності, але ті шкідливі речовини, які залишились в організмі людини продовжують знижувати його життєвий потенціал, підривати здоров'я. В таких людей, як правило, дуже погані аналізи крові, уповільнений обмін речовин  та багато інших проблем зі здоров'ям.

Залишки токсичних речовин і пестицидів, які знайдено в різних продуктах харчування, акумулюються в жировій тканині, і це ще одне підтвердження того, що ожиріння - небезпечне для здоров'я. Люди, які живуть поряд з великими виробництвами, мимоволі дихають отруйними газами, які виділяються під час різних технологічних процесів. Приклади подібних отруєнь організму можна перераховувати нескінченно.

Позбавляємось від токсинів.

Стандартні медичні та терапевтичні способи впливу не вирішували такої серйозної проблеми. Подібні застарілі методи "лікування" різних отруєнь організму тільки ускладнювали і без того не просту ситуацію.

Так тривало до недавнього часу, доки Л. Рон Хаббард НЕ розпочав пошук вирішення даної проблеми.

Протягом багатьох років Л. Рон Хаббард займався розробкою ефективних методів зменшення наслідків прийому наркотичних речовин.

В 1979 році йому вдалося отримати такий метод - ним була розроблена Програма Детоксикації. Це відкриття було настільки вдалим, що дотепр це єдиний ефективний метод, який дозволяє провести очищення организму.

Л. Рон Хаббард ніколи не претендував на повне наукове визнання його праць і методик. Його метою було дати людям другий шанс,  можливість повернутися до нормального здорового життя, досягнути розумового і, звичайно ж, духовного вдосконалення. Але, як і будь-яке фундаментальне відкриття, Програма Детоксикації має дуже широкий спектр застосування.

Вплив програми очищення Детокс на організм людини.

Люди, які повністю пройшли Програму Детоксикації, казали, що в них з'явилася ясність свідомості і мислення, що вони сповнені нових надій і звершень. І дійсно, надалі, життя людей, які пройшли очищення організму, ставала набагато щасливішим і продуктивнішим.

Програма Детоксикації, яка була розроблена Л. Роном Хаббардом, є дійсно єдиною в своєму роді, унікальною методикою і настільки ж ефективною.

 

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?