«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Діагностика » Біофотонний сканер

Біофотонний сканер

Антиоксиданти - це Ваш природній захист від передчасного старіння.

У нашому організмі щохвилини і щомиті йде постійна боротьба між вільними радикалами та здоровими клітинами. Організму в цій боротьбі допомагають натуральні антиоксиданти, чим більше антиоксидантів - тим краще захист. Унікальний сканер, який використовується в нашому Центрі, визначає індекс старіння Вашого організму - рівень антиоксидантного захисту. За результатами сканування стає зрозуміло, підготовлений Ваш організм до зустрічі з вільними радикалами, чи ні.

Вільні радикали - це нестабільні молекули, що відбирають електрони у інших молекул. І багато ознак того, що ми називаємо процесом старіння, - результат дії вільних радикалів, які ушкоджують клітини шкіри, очей, кровоносних судин і мозку. Захист організму визначається максимальним вмістом антиоксидантів у ньому. Тепер антиоксиданти можна заміряти і визначити - багато їх чи мало . Різноманітні природні антиоксиданти не тільки допомагають організму боротися зі старінням, а й надають підтримку імунної та ендокринної системи в молодому організмі.

Якщо рівень антиоксидантного захисту недостатній для боротьби з вільними радикалами, Вам порекомендують повноцінну програму оздоровлення, до складу якої входить повний набір антиоксидантів - це каротиноїди, флавоноїди, вітаміни - антиоксиданти та мінерали.

За допомогою методу визначення антиоксидантного захисту та індексу старіння Ви зможете переконатися, що запропоновані Вам препарати - антиоксиданти вкрай ефективні, пройшовши повторне сканування через 30 днів.

Вільні радикали - це нестабільні молекули, які відбирають електрони у інших молекул. Таким чином, в організмі утворюється два «табори»: «хороші» і «погані». «Хороші» - це клітини будь-якого органу, що намагаються виконувати свою роботу в організмі, а «погані» - це вільні радикали, що заважають клітинам працювати. Ми знаємо, що «поганих» повинно бути менше або взагалі не повинно бути. А вільні радикали, хочемо ми цього чи не хочемо, обрушуються на наш організм через зростаюче забруднення навколишнього середовища, через надмірне напруження сил на роботі, через стреси у повсякденному житті, через неякісні продукти харчування, від хронічних захворювань.

Надмірна кількість вільних радикалів призводить до швидкого виснаження організму, передчасного старіння, може призвести до розвитку процесів незворотного характеру, таких як онкологія. Немає засобів раз і назавжди знищуючих вільні радикали, але є антиоксиданти, які нейтралізують їх дію. Вступаючи у взаємодію із вільними радикалами, антиоксиданти віддають їм свої електрони, тим самим, переривають руйнівну ланцюгову реакцію окислення. Хоча наш організм має свою лабораторію антиоксидантів, але, на жаль, цього буває недостатньо з різних причин. А ми сподіваємося, що наша лабораторія справляється із підтриманням потрібного рівня антиоксидантів. Ось тут і приходить на допомогу Біофотонний сканер, що дозволяє визначити рівень антиоксидантного захисту нашого організму. І стає зрозумілим - мало в нашому організмі антиоксидантів чи багато.

Біофотонний сканер, вимірюючи стан системи антиоксидантного захисту нашого організму в цілому, дає уявлення достатньо чи недостатньо ми споживаємо овочів та фруктів, яка кількість антиоксидантів, що надходять в організм, і який рівень окисного процесу в організмі. І якщо, з'ясовується, що рівень антиоксидантного захисту малий, то в організм повинні надходити антиоксиданти ззовні, у вигляді додаткових вітамінів і мінералів. І знову на допомогу приходить Біофотонний сканер, він допоможе проконтролювати, наскільки якісні вітамінно-мінеральні комплекси ми вживаємо.

Унікальність методики визначення рівня антиоксидантів:

  • неінвазивності (без втручання у внутрішнє середовище організму, не потрібно забір крові або інших біологічних рідин, зразків тканин);
  • безпека;
  • негайний результат;
  • доступна ціна;
  • висока точність (результат не залежить від недавнього прийому в їжу антиоксидантів, на відміну від дослідження крові).

Що відбувається під час сканування: промінь сканера, спрямовується на шкіру долоні, довжина хвилі світлового променя підібрана таким чином, що він відбивається тільки від довгих ланцюжків молекул каротиноїдів, при цьому молекули каротиноїдів зрушують промінь лазера з блакитної у зелену частину спектру.

Відбиті хвилі сприймаються спеціальним приймаючим пристроєм, відповідно, чим більше каротиноїдів міститься в шкірі, тим більше відображених хвиль сприймає пристрій сканера. Дана інформація обробляється і видається у вигляді певного числа - це і є Індекс каротиноїдів шкіри (ІКШ).

Результат протягом декількох хвилин. Просто помістіть долоню на біофотони Сканер Pharmanex ® і всього через кілька хвилин Ви дізнаєтеся свій Індекс каротиноїдів Шкіри (ІКШ).

 

 
Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?