«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Послуги психолога. Для чого потрібен психолог?

Послуги психолога. Для чого потрібен психолог?

Людина в процесі своєї життєдіяльності часто виявляється в різних складних ситуаціях. І дуже часто людині важко знайти відповідь самостійно, ось тоді і виникає питання: що ж робити і куди звернутися? Саме тоді й починається пошук людей, здатних допомогти впоратися з різними психологічними проблемами. Адже всі давно переконалися, що «поради» друзів і знайомих в подібній ситуації роблять тільки гірше. Ось для вирішення таких життєвих психологічних проблем і існують такі фахівці як психологи, психотерапевти і психоаналітики. На жаль, поки багато хто з нас просто не знають, чим відрізняється психолог від психіатра, не кажучи вже про різні види психологічної допомоги.

Але ось навалюються різні проблеми, і ми вже навіть не уявляємо, куди бігти по допомогу, бо психічно ми начебто здорові, та й допомоги психіатра явно не потребуємо. У таких випадках завжди варто мати на увазі телефончик психолога або психотерапевта і спробувати звернутися до них. Психолог завжди зможе вам допомогти хоча б слушною порадою і елементарною підтримкою. Це може виявитися цінним досвідом і гарною підмогою для виправлення різних скрутних ситуацій.

Для того, що б ви не лякалися цього «грізного» терміна «психолог», ми спробуємо вам пояснити, що це за професія. Психолог - це, простіше кажучи, людина, яка вивчає психічні властивості людей, їх поведінку в різних ситуаціях і тому подібне. Психолог завжди зможе допомогти вам проаналізувати і розібратися у стосунках з самим собою і оточуючими, проаналізує, чому виникають проблеми при спілкуванні, і, звичайно ж, навчить їх долати та єфективно вирішувати.

Про кількість розмов і сеансів говорити загалом складно, тому що комусь вистачає одного відвідування психолога, і людина сама починає працювати над собою, а комусь необхідно кілька разів відвідати психолога, для того, щоб докопатися до суті проблеми і почати її вирішувати. Однією з найважливіших якостей людини є вміння слухати себе, свій внутрішній стан - це найцінніша якість людини, яка стане для вас першим кроком у вирішенні різних психологічних проблем.

Вченими давно вже доведено, що існує дуже міцний взаємозв'язок між станом фізичного та психологічного здоров'я. Але ж ми мало про це замислюємося. Тому неварто відкладати вирішення своїх проблем на потім, а зайнятися своїм здоров'ям своєчасно.

Для того, що б вам було легше визначитися, чи варто вам звертатися за допомогою до психолога (психотерапевта), чи ні, ми, на підставі ваших звернень склали своєрідний перелік проблем, з якими до нас найчастіше звертаються люди під час психологічного консультування:

- самотність, депресії, невпевненість, труднощі в спілкуванні та у взаємодії з оточуючими, почуття провини, нерозуміння інших людей (так само нерозуміння в сім'ї);
- труднощі у прийнятті рішень, проблеми особистого зростання, низька самооцінка, проблеми подружніх і дитячо-батьківських відносин: як допомогти дитині пережити розлучення, чи можливо зберегти сім'ю, як подолати ревнощі, побудова нових відносин з колишнім чоловіком (дружиною), сексуальні проблеми, звикання до нової реальності після розлучення.

Психологи нашого медичного центру "НоуХауМед" завжди раді вам допомогти і надати психологічну допомогу кожній людині, яка її потребує. На психологічних сеансах у нашому центрі ви зможете отримати професійну психологічну допомогу досвіченого психотерапевта. Але пам'ятайте одну важливу істину психологічної допомоги: психолог - це людина, яка не змінить ваше життя, а лише допоможе вам почати його змінювати в кращу сторону. Так само він допоможе навчитися терпінню, щоб прийняти, те, що, в силу обставин, ви не в силах змінити. Адже іноді не сама людина є причиною проблеми, а об'єктивні обставини.

Також медичний центр "НоуХауМед" надає психологічну та психокорекційну допомогу в лікуванні наркоманії.

Ми завжди раді допомогти людям стати щасливішими і налагодити своє особисте та сімейне життя.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code