«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Послуги » Лікування імпотенції

Лікування імпотенції

Як правило, у підсвідомості великої кількості чоловіків на сьогоднішній день існує тверде переконання в тому, що еректильна дисфункція (імпотенція) - це невиліковне захворювання, і залишається тільки змиритися з цим неприємним станом.

Втрата статевої (чоловічої) сили - це трагедія практично для будь-якого чоловіка. За останніми даними медичної статистики, це захворювання дуже помолодшало, і тепер, у наші дні, настигає навіть молодих людей у ??віці до тридцяти років.

Дійсно, раніше імпотенцію, як не старалися, але все ж вилікувати не могли і лікували найчастіше тільки малоефективними і недіючими засобами. Тому і результатів ніяких від лікування не було, хоча в окремих (одиничних) випадках вдавалося вилікувати еректильну дисфункцію. Але не треба забувати, що з тих «махрових» часів медицина зробила величезний крок вперед, і в наш час в арсеналі медичних центрів і клінік є абсолютно нові, перевірені та високоефективні методики лікування еректильної дисфункції (імпотенції). Як правило, це методи двох видів: оперативні і консервативні.

Сучасні медики та вчені в галузі фізіології людини визначають еректильну дисфункцію як повне або часткове статеве безсилля, коли чоловікові неодноразово не вдається зробити коїтус (простіше кажучи, статевий акт). Слід зазначити, що імпотенцію, виникнення якої залежить від нижчеперерахованих захворювань, таких як гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, хронічна депресія, необхідно розглядати як другорядну хворобу, і лікувати спочатку слід основне захворювання, а вже потім - імпотенцію (пам'ятайте, що в даному випадку імпотенція - це другорядне захворювання).

Слід пам'ятати, що в більшості випадків еректильна дисфункція є результатом дисгармонії в особистому та сімейному житті, і загальної дисгармонії між душею і тілом. У цьому випадку також необхідно спочатку лікувати першопричину.

Одним з найважливіших факторів успішного лікування еректильної дисфункції є точне діагностування характеру проблеми, тобто першопричини захворювання. Успішний і надійний діагностичний процес слід починати з вивчення великої й цілковитої історії минулих і справжніх психологічних, медичних та хірургічних втручань в організм людини. Більш докладно повинен бути проведений глибокий і ретельний психологічний аналіз. Тільки після такого аналізу і докладного вивчення історії пацієнта можна зробити  достовірний діагностичний висновок, який має бути заснованим на аналізі гормонального, неврологічного і судинного аспектах, які стосуються нормального функціонування  статевого органу. Не слід забувати про те, що засоби для підвищення потенції у чоловіків, які пропонують в різних аптеках та інтернет-магазинах, не завжди дають бажаний результат, а в деяких випадках навіть погіршують проблему еректильної дисфункції.

Коли повна діагностика завершена, лікування потенції слід підібрати таким чином, щоб чоловік міг приступити до нього якомога раніше, а краще негайно і, звичайно ж, на умовах цілковитої конфіденційності. Ми гарантуємо позитивний результат, а саме:  поліпшення і навіть повне, стовідсоткове відновлення потенції буде відчутне вже після першого відвідування фахівця в 30% випадків зі 100.

Телефонуйте. Телефон для Vip-клієнтів МТС (050) 311 39 05

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code