«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38093
306-02-89

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Про нас » ЗМІ про нас » Стаття в "Газеті по Київськи": Як худнути правильно

Стаття в "Газеті по Київськи": Як худнути правильно

Відомо багато факторів, які призводять до порушень обміну речовин. Починаючи з проблем травлення, глистових інвазій, і закінчуючи гормональними збоями або банальним переїданням. Допомогти з'ясувати, що саме спровокувало появу зайвих кілограмів, - завдання фахівця.

Тільки в 10% випадків проблема надмірної ваги пов'язана з переїданням. Звичка "заїдати" стреси, пристрасть до солодощів, вживання їжі вночі (що суперечить біоритмам нормального здорового організму) - і в результаті в мозку порушується баланс між центром насичення і центром голоду, людина їсть багато і не може вчасно зупинитися. Ліквідувати цей дисбаланс можна відносно швидко за допомогою сеансу псіхосуггестівного програмування.

У більшості ж людей проблема зайвої ваги пов'язана з порушеннями або в гормональній системі, або в травній. Часто це супроводжується серцево-судинними захворюваннями, порушеннями опорно-рухового апарату, цукровим діабетом, алергіями, зниженням імунітету.

Щоб визначити, про яку саме проблему йдеться, існує спеціальний аналізатор - унікальний німецький апарат, який дає можливість встановити клітинний склад людського тіла. Зокрема, медики визначають кількість жиру в організмі людини і вираховують його ідеальний показник, тобто норму, досягти яку прагнуть всі. При цьому людина скидає лише непотрібний жир, а м'язова маса не страждає (основний постулат правильного схуднення!). Як тільки вдається досягти наміченого результату, обмін речовин пацієнта входить в здорову колію і тоді вже можна не боятися, що вага дасть зворотний хід, людина до кінця життя залишається стрункою і відчуває себе здоровою.

Паралельно аналізатор видає інші показники, що обумовлюють появу зайвої ваги. Якщо причина криється в затримці води в організмі, призначають додаткові обстеження щитовидної залози, сечовивідних шляхів, серцево-судинної системи. Якщо проблема пов'язана, наприклад, з непереносимістю певних продуктів, що проявляється різноманітними прихованими алергічними реакціями – будь то риніт, астма або мігрень - призначають тест на харчову непереносимість.

- Після того, як визначаємося з кінцевою причиною порушення обміну речовин, ми призначаємо лікування і розписуємо раціон (не плутати з дієтою!) Харчування пацієнта за програмою "Формед", - розповідає Олена Станіславівна.

Спочатку ця програма призначалася для корекції обміну речовин при цукровому діабеті, ішемічній хворобі серця, вірусних гепатитах і проблемах метаболізму. Такий дивовижний "побічний" ефект, як гармонійне зниження ваги, помітили пізніше.

- Завдяки "Формеду" організм втрачає вагу не різко, а поступово, за рахунок жирових клітин, - говорить лікар. - Тобто немає так званого ефекту "йо-йо", який характерний при багатьох дієтах, коли за різким схудненням випливає таке ж стрімке повернення ваги. Крім того, "швидкі" дієти загрожують більш серйозними проблемами, наприклад, такими, як закупорка жовчного міхура, порушення ліпідного обміну, окислення організму. Останнє особливо часто трапляється при застосуванні білкових дієт типу знаменитої дієти Аткінса та популярної Кремлівської. Так як білкова їжа має підвищену кислотність, а "лужна" вуглеводна не піддається, організм самостійно намагається компенсувати рівень РН по електролітному складу в усіх рідинах: крові, лімфі, слині, міжклітинній рідині. А для цього йому доводиться вимивати кальцій та магній з власних кісток. Крім того, продукти розпаду білків дратують слизову кишківника і навіть можуть призвести до появи злоякісних новоутворень.

Запропоноване в клініці харчування не тільки безпечне для організму, але й допомагає збалансувати всі процеси. До речі, "НоуХауМед" - поки єдина клініка в Україні, де існує подібна програма. Тривалість курсу "Формед" залежить від кількості зайвої ваги: ??чим швидше людина приходить до ідеального показника жиру в організмі - тим швидше закінчується лікування. При цьому дається довічна гарантія "на стрункість", надалі такий пацієнт консультується безкоштовно. У вартість абонемента входять первинні дослідження і відстеження динаміки схуднення протягом двох місяців.

Газета по Киевски. Рубрика: Здоров'я / / 12 серпня '07 в 08:00

Дізнайтеся більше про програму "Формед" тут, або зателефонуйте нам.


Телефонуйте (050) 311 39 05, (093) 306 02 89, (067) 500 37 51 аби отримати безкоштовну консультацію.

Читайте також: Схуднення без ефекту «йо-йо».

Телефонуйте (050) 311 39 05, (093) 306 02 89, (067) 500 37 51 аби отримати безкоштовну консультацію.

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code