«Ми піклуємось про вас

та про ваше здоров'я»

Медичний центр "НоуХауМед"

 
  • Київ
  • Одеса
+38(048)
735-37-38

Подивитись графік роботи та всі телефони »

Киев, проспект Героев Сталинграда 2д
Де це?

+38(044)
233-50-40

Подивитись графік роботи та всі телефони »

ул. Генуэзская, 24Б Де це?

 
Головна » Статті » Лікування целіакії

Лікування целіакії

Целіакія - це переважно спадкове захворювання, яке має на увазі порушення травлення, викликане пошкодженням ворсинок тонкого кишечника деякими видами харчових продуктів. Причому продуктами, що містять глютен (особливий вид білка). Як правило, найчастіше глютен присутній в деяких видах ковбас і макаронних виробі і т.д. Простіше кажучи, коли в організм людини хворого на целіакію потрапляє глютен, то ворсинки тонкого кишечника, вбираючі поживні речовини, просто гинуть. Тому не проходить засвоєння їжі, внаслідок чого людина виснажується і стає дуже слабкою.

Цікавим фактом є те, що раніше непереносимість глютену була дуже рідкісним захворюванням, але в останні роки кількість страждаючих від цього захворювання стрімко зростає. Причиною вчені вважають розвиток широкого кола вірусних захворювань і емоційну нестабільність людини, а простіше кажучи, часті стреси. Але слід зауважити, що важкі форми целіакії зустрічаються дійсно рідко. У більшості випадків у хворих виявляють позакишкові маніфестації: залізодефіцитна анемія, дерматит Дюрінга, остеопороз, афтозний стоматит та ін

Целіакія часто може виявлятися і переходити в активну фазу при наступних обставинах:

  • хірургічне втручання (операція, пологи і т.д.),
  • вірусне захворювання,
  • важке емоційне перенапруження (особливо стрес у вагітних).

Люди, які страждають на целіакію, щоб уникнути загострення захворювання, повинні пам'ятати про заборону на вживання зернових, що містять глютен. Виявити наявність захворювання у людини допомагає спеціальне докладне дослідження крові і біопсія слизової оболонки тонкої кишки. Але є більш бережливий спосіб діагностики целіакії, це проходження тесту на харчову непереносимість ImuPro 300.


Для того, щоб убезпечити свій організм від цього захворювання, необхідно, в першу чергу,  піклуватися про свій організм і своєчасно проводити профілактичні оздоровчі заходи. Адже хвора людина може і не відчувати в перший час ніяких змін в організмі. Але лікування целіакії просто необхідно, тому що без лікування це захворювання може сприяти розвитку більш важких хвороб (рак, недокрів'я, остеопороз, часті судоми). Так само слід зауважити, що при виявленні захворювання в однієї людини перевірити свій організм на наявність хвороби слід і всім його кровним родичам, так як це захворювання переважно спадкове. Близькі родичі хворих на целіакію повинні бути перевірені, тому що хвороба є спадковою.

Лікування целіакії, як правило, комплексне, тобто включає кілька видів впливу: безглютеіновую дієту, симптоматичну терапію (вітаміни і мінерали) та масаж. За умови повного дотримання рекомендацій лікаря і встановленої дієти організм людини починає відновлювати свої функції, вже починаючи з третього тижня лікування.

Якщо вам дороге ваше здоров'я, то, не гаючи часу на довгі і складні аналізи крові, ви можете перевірити свій організм за допомогою тесту на харчову непереносимість ImuPro 300. Це високоефективний тест, що дозволяє точно визначити приховану харчову непереносимість на дуже велику кількість продуктів. Перевага цього тесту в порівнянні зі звичайними алергій-пробами - це перевірка непереносимості не тільки продуктів харчування, але й консервантів, барвників, модифікаторів смаку і подібних до них речовин. Тест ImuPro 300 перевірить ваше сприйняття до 272 продуктів харчування і різних добавок. До того ж це не просто тест, а ще й унікальна професійна методика розробки збалансованої дієти для поліпшення здоров'я. Тобто проходження ImuPro 300 дає вам можливість не тільки визначити наявність захворювання, але й отримати індивідуальну дієту для поліпшення стану здоров'я. Збалансована дієта і якісне харчування - це основа тесту на харчову непереносимість. До того ж, що немаловажливо, проходження цього тесту значно заощаджує ваш час і допомагає зробити твердий крок у напрямку поліпшення здоров'я.

Показать телефоны
Телефонуйте в Києвів Одесі
+ 38(044) 233-50-40+ 38(048) 788-18-03
+ 38(063) 831-50-80+ 38(066) 173-66-85
38(067) 231-30-91+ 38(063) 390-28-70
+ 38(095) 281-88-71+ 38(096) 238-42-33

Є питання?

Вызов врача на дом

Запишіться на прийом

Місто
Телефон
Введіть код: verification code